
Поворотна роботизована відеокамера HDCVI Dahua DH-HAC-PT1500AP-IL-A 2.8 мм 5 Мп IP66
- Немає в наявності
- Код: 99-00017053
3 268 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Камера HDCVI Dahua PT DH-HAC-PT1500AP-IL-A підходить для встановлення як у приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Пластиковий корпус із класом захисту IP66 захищений від пилу, вологи та температурних коливань.
DH-HAC-PT1500AP-IL-A обладнана системою дистанційного керування, що дає змогу змінювати напрямок огляду і підтримувати автоматичне стеження за заданим маршрутом. Це особливо ефективно для моніторингу великих площ або відстеження рухомих об'єктів.
Об'єктив камери має фокусну відстань 2.8 мм і кут огляду 112°, що дає можливість охоплювати широку ділянку з високим ступенем деталізації. Так само вона підтримує панорамування до 355° і нахил до 90°.
Головним компонентом є 5-мегапіксельна CMOS-матриця з роздільною здатністю 2880 × 1620, забезпечуючи чітке зображення в будь-який час доби.
Пристрій оснащений вбудованим ІЧ-підсвічуванням і видимим світлом з дальністю до 40 метрів. Вбудований мікрофон дає змогу записувати звук, що дає повне уявлення про те, що відбувається на об'єкті.
HDCVI камера сумісна з форматами CVI/CVBS/AHD/TVI, що робить її універсальною для інтеграції в різні системи відеоспостереження. Можливі різні варіанти встановлення: настінне, стельове і вертикальне кріплення, що дає змогу вибрати найбільш підходяще місце для монтажу.
Комплектація:
- Камера
- Набір кріпильних елементів
- Монтажний трафарет
- Кронштейн
- Інструкція
|
|---|
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 40 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Чутливість | 0.05 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 390 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 58 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 112 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 40 |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Поворотний корпус |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Роздільна здатність | 5 МП |
| Серія камер Dahua | 1ххх (Cost Effective) |
| Тип | HD-CVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Чутливість, лк | 0.001 - 0.009 |
- Ціна: 3 268 ₴



