
Аналогова ColorVu Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE10DF3T-LFS 3.6 мм 2 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00017070
2 193 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Камера Hikvision DS-2CE10DF3T-LFS (3.6 мм) з роздільною здатністю 2 Мп підходить для забезпечення безпеки на відкритих просторах, чи то вулиця, прибудинкова територія, офіс або магазин.
Циліндрична форма полегшує процес встановлення на стінах або стелях. Корпус, виготовлений з міцного металу, і клас захисту IP67 надають їй стійкість до впливу вологи, пилу та екстремальних температур.
Об'єктив із фокусною відстанню 3,6 мм і широким кутом огляду в 85 градусів забезпечує достатнє охоплення контрольованої зони.
Вбудована кольорова матриця CMOS роздільною здатністю 2 Мп (1920x1080 пікселів) гарантує високоякісне зображення. Швидкість захоплення відеозображення досягає до 25/30 кадрів на секунду.
Інфрачервоне підсвічування і видиме світло висвітлюють зону перед камерою на відстані до 20 метрів, автоматично регулюючись залежно від освітлення.
Камера також оснащена кількома технологіями, які значно покращують якість зображення. WDR забезпечує чіткі зображення в сценах із високим контрастом, BLC автоматично регулює експозицію, зберігаючи деталі на передньому плані та запобігаючи переосвітленню від фону, а HLC знижує яскравість світлових засвічень, зберігаючи деталі об'єктів.
Крім того, пристрій має порт для чотирьох перемикаємих сигналів (TVI/AHD/CVI/CVBS), що робить його універсальним і сумісним з різними системами відеоспостереження.
Можливість запису звукової інформації за допомогою вбудованого мікрофона значно розширює функціональність камери, даючи змогу оперативно реагувати на події, що відбуваються.
Комплектація:- Камера
- Монтажний комплект
- Монтажний шаблон
- Інструкція
| Матриця | 2 МП CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0,0005 люкс (F1.0, AGC ВКЛ), 0 люкс при білому світлі |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 c |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 130 дБ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0° до 360°, наклон: 0° до 90°, поворот: 0° до 360° |
| Фокусна відстань | 3.6мм |
| Кути огляду | Г: 85°, В: 46°, Д: 98° |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування | 20м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p - 25 к/с |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| ROI | 4 зони |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Робоча температура | -40 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | 161.1 × 68.4 × 65.1 мм |
| Вага | 405 г |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 80 x 175 мм |
| Вага брутто | 0.5 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 20 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ColorVu |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 405 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 46 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 85 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Світлосила об'єктива | 1 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Детектор руху |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Технології | ColorVu |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Чутливість, лк | менше 0.001 |
- Ціна: 2 193 ₴




