
Аналогова купольна ColorVu TurboHD відеокамера Hikvision DS-2CE72KF3T-L 3K 2.8 мм 5 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00017071
2 967 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Камера TurboHD Hikvision DS-2CE72KF3T-L призначена для забезпечення безпеки і спостереження як у приміщеннях, так і на вулиці.
Її корпус, виготовлений з металу і пластику, має ступінь захисту IP67, що гарантує повний захист від пилу і вологи, а також здатність працювати при температурі від -40°C до +60°C.
Камера оснащена фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 110°. Вбудована кольорова матриця 3K CMOS забезпечує роздільну здатність зображення 2960x1665 пікселів за частоти кадрів 20 кадрів на секунду.
Для нічного бачення камера обладнана ІЧ- і LED-підсвічуванням, яке ефективно висвітлює територію перед камерою на відстані до 40 метрів. Технологія ColorVu забезпечує цілодобове кольорове зображення завдяки діафрагмі F1.0, що значно покращує видимість в умовах низької освітленості.
Додатково камера підтримує функції WDR, BLC і HLC для поліпшення якості зображення в складних умовах освітлення, а також 3D DNR і 2D DNR для зменшення шумів на зображенні. Користувач може налаштувати чотири зони руху, що дає змогу точніше реагувати на події та підвищує ефективність відеоспостереження.
Комплектація:
- Камера
- Набір кріпильних елементів
- Монтажний трафарет
- Інструкція
| Матриця | 3K CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0,0005 люкс (F1.0, AGC ВКЛ), 0 люкс при білому світлі |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 c |
| Придушення шуму (DNR) | 3D/2D |
| WDR | 130 дБ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0° до 360°, наклон: 0° до 75°, поворот: 0° до 360° |
| Фокусна відстань | 2.8мм |
| Кути огляду | Г: 110°, В: 59°, Д: 139° |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування | 40м |
| Частота кадрів (головний потік) | 3K - 20 к/с, 4 MP/1080p - 25 к/с |
| Основні функції обробки | 4/8 зон маскування |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Робоча температура | -40 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | Ø 109.98 × 98.27 мм |
| Вага | 325 г |
| Матеріал | метал+пластик |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 135 x 110 x 135 мм |
| Вага брутто | 0.44 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 40 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ColorVu |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 325 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 59 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 110 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 1 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Детектор руху |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 40 |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Підтримка аудіо | немає |
| Роздільна здатність | 5 МП |
| Технології | ColorVu |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Чутливість, лк | менше 0.001 |
- Ціна: 2 967 ₴



