
Цифрова поворотна IP відеокамера Imou Ranger Dual Wi-Fi ІPC-S2XP-10M0WED 3.6 мм 10 Мп
- В наявності
- Код: 99-00017429
3 375 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Imou Ranger Dual IPC-S2XP-10M0WED - це 5-мегапіксельна поворотна IP-камера з підтримкою PTZ (панорамування, нахил і зум). Вона призначена для внутрішнього встановлення і має пластиковий корпус.
logy.com.ua/image/catalog/dahua/ipc-s2xp-10m0wed-36-mm.jpg">
Основні характеристики
Вона оснащена фіксованими об'єктивами з фокусною відстанню 3.6 мм і 8-кратним цифровим збільшенням, що дає змогу отримати кут огляду в 87°. Це дає можливість охоплювати значний простір, що особливо важливо для моніторингу великих приміщень. Кут повороту камери варіюється від 0° до 355°, а нахилу - від 0° до 90°, що забезпечує гнучкість у налаштуванні кута огляду.
Камера обладнана двома сучасними матрицями 1/3" CMOS з роздільною здатністю 5 Мп (2880 х 1620), що дає змогу отримувати чіткі та деталізовані зображення з частотою 15 кадрів на секунду.
Вбудоване LED-підсвічування допомагає висвітлити до 15 метрів перед камерою в повній темряві, а автоматичний перехід у нічний режим відбувається завдяки вбудованому датчику освітленості.
Використання стандартів стиснення відео H. 265 і H. 264 дає змогу зберігати високу якість зображення за меншого розміру файлів, що робить зберігання та передавання даних ефективнішими.

Додаткові можливості
Пристрій оснащено мікрофоном і динаміком, що дає можливість не тільки записувати відео зі звуком, а й підтримувати двосторонній голосовий зв'язок.
Функція визначення цільових об'єктів дає змогу камері розпізнавати людей і транспортні засоби, що підвищує точність і надійність моніторингу. Для локального зберігання записів передбачено слот для карт пам'яті MicroSD об'ємом до 256 ГБ (карта купується окремо).
IP камера під'єднується до локальної мережі та Інтернету через стандартний роз'єм RJ45 (10/100M). Це дає змогу не тільки переглядати відео в реальному часі з локальної мережі, а й віддалено з будь-якої точки світу, де є доступ до Інтернету. Вбудований веб-сервер забезпечує камері унікальну IP-адресу, через яку можна підключатися до пристрою і керувати його налаштуваннями. Доступ до камери можливий не тільки з комп'ютера або ноутбука, але і з планшета або смартфона на базі iOS або Android.
Комплектація:
- Камера
- Монтажний
комплект - Монтажний трафарет
- Блок живлення
- Кронштейн
- Інструкція
| Матриця | 5+5МП |
|---|---|
| Регулювання по осях | Панорамування 0-355 °; Нахил вручну 0~15° |
| Фокусна відстань | 3.6+3.6мм |
| Кути огляду | Г: 87°, В:47°, Д:105° |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування | 15м |
| Відео компресія | H.265/H.264 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2880x 1620 - 15 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD до 256 Гб |
| Сумісність | Onvif |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100М Ethernet; Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n, 2.4 ГГц, Wi-Fi 6, 50м |
| Цифрове збільшення | 8x |
| Живлення | DC 5В 1.5A |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розміри | 82.2 × 82.2 × 115.4 мм |
| Вага | 225 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 100 x 195 мм |
| Вага брутто | 0.48 кг |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 15 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 15 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 10 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 225 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 47 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 87 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Детектор руху |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | внутрішні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Поворотний корпус |
| Підтримка аудіо | двостороннє аудіо |
| Підтримка локальної пам'яті, Гб | 256 |
| Роздільна здатність | 5 МП |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
- Ціна: 3 375 ₴




