
Аналогова купольна HDTVI відеокамера Hikvision DS-2CE70DF3T-LMFS 2.8 мм 2 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00017760
2 279 ₴
- +380 (50) 249-08-74
TurboHD камера Hikvision DS-2CE70DF3T-LMFS — надежное решение для наружного видеонаблюдения. Металлический корпус с защитой класса IP67 гарантирует устойчивость устройства к неблагоприятным погодным условиям. Объектив с фиксированным фокусным расстоянием 2,8 мм обеспечивает широкий угол обзора 105°.
Основные характеристики
Модель оснащена передовой технологией WDR (широкий динамический диапазон) с параметром 130 дБ, которая способствует получению четкого изображения даже при сложном освещении и сильных контрастах света. Дополнительно, встроенная функция 3D DNR минимизирует шумы, обеспечивая детализированное и ясное изображение в любых условиях съемки.
Камера поддерживает инфракрасную подсветку и белый свет с дальностью до 20 метров, что дает возможность вести видеозапись и в полной темноте. Переключаемый видеовыход (TVI/AHD/CVI/CVBS) обеспечивает совместимость с различными системами видеонаблюдения. Для повышения уровня безопасности устройство оснащено встроенным микрофоном и системой сигнализации с постоянным белым светом, что делает его идеальным выбором для защиты территории.
| Матриця | 2 МП CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0,0005 люкс (F1.0, AGC ВКЛ), 0 люкс при білому світлі |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 130 дБ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0° - 360°, нахил: 0° - 75°, поворот: 0° - 360 |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 105°, В: 56°, Д: 12° |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080 - 25 к/с |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Основні функції обробки | 4 зони маскування |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5.5 Вт |
| Робоча температура | -40 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | Ø 85.11 × 77.62 мм |
| Вага | 335 г |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 115 x 90 x 115 мм |
| Вага брутто | 0.4 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 20 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ColorVu |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HD-TVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 335 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 56 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 105 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 1 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Детектор руху |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Технології | ColorVu |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Чутливість, лк | менше 0.001 |
- Ціна: 2 279 ₴


