
Цифрова IP відеокамера Imou Ranger 2 5MP-H2 IPC-K2EP-5H2W 3.6 мм 5 Мп
- В наявності
- Код: 99-00024388
1 520 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Внутрішня поворотна та панорамна IP-відеокамера IPC-K2EP-5H2W з роздільною здатністю 5 Мп для системи IP-відеоспостереження з вбудованим Wi-Fi модулем, детектором руху, двостороннім аудіозв'язком та підтримкою карт пам'яті microSD до 512 Гб.
Бренд: IMOU
ПРИЗНАЧЕННЯ
Wi-Fi IP відеокамера призначена для організації відеоспостереження всередині приміщення (у квартирі, офісі або невеликому магазині). Завдяки вбудованому мікрофону та динаміку може використовуватися як відеоняня.
ФУНКЦІОНАЛ
Вбудований детектор руху та людини при виявленні руху активує запис та відправляє тривожні повідомлення на смартфон.
Підтримка Wi-Fi, завдяки чому камеру можна підключити бездротовою мережею WiFi до вашої точки доступу, що виключає прокладку кабелю до камери.
Режим приватності дозволяє приховати об'єктив камери одним натисканням кнопки в мобільному додатку, що забезпечить конфіденційність, коли ви перебуваєте вдома.
При виявленні незрозумілих звуків на смартфон надходить повідомлення – ви завжди знатимете, що відбувається у вас вдома.
Двосторонній аудіозв'язок дозволить підтримувати контакт із домочадцями, а також попередить появу непотрібних гостей.
Різні види сховищ – архів відео можна зберігати на картку пам'яті або відеореєстратор.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ IP-ВІДЕОКАМЕРИ IPC-K2EP-5H2W
МАТРИЦЯ
IP-відеокамера оснащена сучасною 1/3" Progressive Scan CMOS матрицею з роздільною здатністю 5 Мп (2688x1664).
ОБ'ЄКТИВ
Фіксований об'єктив IP відеокамери з фокусною відстанню 3.6 мм, кут огляду горизонталлю 87°.
Максимальні кути повороту - 355 ° по горизонталі, -5 ° ~ 80 ° по вертикалі.
КОМПРЕСІЯ ВІДЕО
Застосовуються стандарти компресії відео H.264, H.265 – завдяки чому зберігається висока якість зображення за відносно невеликого розміру відеофайлу.
ІНФРАКРАСНА ПІДСВІТКА КАМЕРИ
Вбудована ІЧ-підсвічування дозволить висвітлити 10-метрову зону перед камерою навіть у повній темряві. Перехід відеокамери спостереження в нічний режим відбувається автоматично. При спрацюванні вбудованого датчика освітленості в темний час доби включається світлодіодне ІЧ-підсвічування і камера переходить в чорно-білий режим, тим самим забезпечуючи передачу чіткої картинки такої ж деталізації, як і в денний час доби.
РОЗШИРЕННЯ ПАМ'ЯТІ
Камера IPC-K2EP-5H2W оснащена слотом під MicroSD карту до 512 Гб (придбано окремо) для локального зберігання записів.
ІНТЕРФЕЙСИ
RJ45 (10/100Base-T) для підключення IP-камери до локальної мережі та/або Інтернет;
Wi-Fi модуль стандарту IEEE802.11b/g/n;
вбудовані мікрофон та динамік.
ПІДКЛЮЧЕННЯ IP ВІДЕОКАМЕРИ
Підтримка Wi-Fi, завдяки чому камеру можна підключити по бездротовій мережі Wi-Fi до точки доступу, виключає прокладку кабелю до камери. Підключення IP-камери до локальної мережі та/або Інтернету здійснюється також за допомогою стандартного роз'єму RJ45. Живлення здійснюється від блока живлення DC 5 Ст.
ВИДАЛЕНИЙ ДОСТУП до IP-КАМЕРИ
Перегляд відео з встановленої IP-камери можна з локальної мережі, але також з будь-якої точки світу, де є Інтернет.
Корпус
Корпус внутрішньої камери IPC-K2EP-5H2W виконаний із пластику. Невеликі габаритні розміри 108.1 x 77.4 x 77.4 мм та білий колір дозволять встановити IP-камеру практично непомітно та в будь-якому інтер'єрі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 10 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 197 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 48 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 87 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Оптичне збільшення | 3.6 х |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Детектор руху |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | внутрішні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Поворотний корпус |
| Підтримка аудіо | двостороннє аудіо |
| Підтримка локальної пам'яті, Гб | 512 |
| Роздільна здатність | 5 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/3 |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
- Ціна: 1 520 ₴



