
Аналогова купольна HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-T1A51P-U 2.8 мм 5 Мп
- Немає в наявності
- Код: 99-00020125
1 482 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера Dahua DH-HAC-T1A51P-U призначена для встановлення всередині приміщень і виконана в міцному корпусі з пластику. Оснащена об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм, який дає кут огляду в 106 градусів, що дає змогу контролювати велику територію.
Пристрій оснащений 5-мегапіксельною CMOS матрицею з частотою 25 кадрів за секунду. Завдяки вбудованому інфрачервоному підсвічуванню, пристрій ефективно знімає навіть у повній темряві на відстані до 25 метрів, що робить його ідеальним для використання в умовах слабкого освітлення.
Dahua DH-HAC-T1A51P-U підтримує роботу в декількох відеоформатах, як-от CVI, CVBS, AHD і TVI, що дає змогу інтегрувати камеру з різними системами відеоспостереження, забезпечуючи гнучкість у її використанні.
Комплектація:
- Камера
- Монтажний комплект
- Інструкція
| Додатково | * Щоб використовувати камеру з роздільною здатністю 5 МП 16: 9, прошивку XVR необхідно оновити до версії V4.001.0000001.0.R.200908 або більш пізньої |
|---|---|
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Мін. чутливість | 0.02 люкс / F2.0, 30IRE, 0 люкс з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 c |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Апертура | F2.0 |
| Кути огляду | Д: 125 °, Г: 106 °, В: 56 ° |
| Регулювання по осях | поворот: 0° – 360°;нахил: 0° – 78°; оберт: 0° – 360° |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Розпізнавання об'єкту | 11 м |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| DWDR | підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Роздільна здатність відео | 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080P (1920 × 1080);960H (960 × 576/960 × 480) |
| Частота кадрів (головний потік) | 5Mп, 4Mп, 1080P 25 к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 2.7 Вт |
| Робоча температура | -40° C - +55° C |
| Матеріал | пластик |
| Розміри | Ф85 x 68 мм |
| Вага | 90 г |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 100 x 70 мм |
| Вага брутто | 0.18 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Чутливість | 0.02 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 90 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 56 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 106 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | внутрішні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка аудіо | немає |
| Роздільна здатність | 5 МП |
| Серія камер Dahua | 1ххх (Cost Effective) |
| Тип | HD-CVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.001 - 0.009 |
- Ціна: 1 482 ₴




