
Аналогова купольна HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-T2A51P-U 2.8 мм 5 Мп IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00020126
1 720 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Eco-savvy продукти підтримують технологію кодування H.265, надаючи високоефективне стиснення відеоконтенту, що дозволяє зменшити ширину використовуваного каналу і глибину архіву, енергоефективний дизайн з метою підвищення системи моніторингу. Серія забезпечує чудову якість зображення і ефективну систему оповіщення про події.
Широкий динамічний діапазон
Вбудована технологія широкого динамічного діапазону (WDR), нормалізує яскраву картинку, навіть в найскладніших умовах контрасту освітлення. Для завдань зі складними умовами високою і одночасно низькою освітленістю, апаратний WDR (120dB) одночасно оптимізує яскраві і темні ділянки сцени, щоб забезпечити високу якість зображення.
Інтелектуальна система відео (IVS)
Завдяки вбудованої інтелектуальної системі відеоаналітики, камера має можливість виявлення і аналізу рухомих об'єктів для підвищення ефективності відеоспостереження. Камера забезпечує додатковий відеоаналіз, дозволяючи виявляти безліч різних об'єктів, таких, як залишені або забуті предмети. IVS також підтримує функцію "Tripwire", що дозволяє камері визначити, коли заздалегідь задана межа була пересічена. Підтримується функція визначення обличчя для пошуку та ідентифікації.
Захист
Підтримка ± 30% допустимого відхилення вхідної напруги, камера підходить навіть для нестабільних умов вуличного застосування. Грозозахист по напрузі до 2 кВ забезпечує надійний захист. Діапазон температур -30 ° C ~ +60 ° C, клас захисту IP67 дають можливість установки камери в екстремальних умовах навколишнього середовища.
Технологія Smart H.265 +
Передача відеопотоків високої якості без високого завантаження мережевої інфраструктури, Smart H.265 + є оптимізованою реалізацією кодека H.265. Smart H.265 + є адаптивної технологією кодування сцени і включає в себе: динамічний GOP, динамічний ROI, гнучку многокадровостью конструкцію опорного кадру і інтелектуальне придушення шумів, забезпечуючи економію до 70% пропускної здатності в порівнянні з кодеком H.265.
Особливості:
| Матриця | 5 МП CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0,02 люкс при F2.0 (кольоровий, 30 IRE); 0,002 люкс при F2.0 (Ч/Б, 30 IRE); 0 люкс (освітлювач увімкнено) |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| DWDR | Підтримує |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Панорамування: 0°–360°; Нахил: 0°–78°; Обертання: 0°–360 |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 106°; В: 56°; Д: 125° |
| Апертура | F2.0 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Роздільна здатність відео | 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Частота кадрів (головний потік) | 5МП - 25 к/с; 5МП - 12.5 к/с; 4МП - 25 к/с; 1080PМП - 25 к/с |
| Виявлення об'єкта | 66 м |
| Спостереження за об'єктом | 26 м |
| Розпізнавання об'єкту | 13 м |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 4 Вт |
| Робоча температура | –40 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Розміри | Φ94 × 78 мм |
| Вага | 300 г |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 100 x 75 x 100 мм |
| Вага брутто | 0.36 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1920 |
| Чутливість | 0.02 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 300 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 24В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 56 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 106 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Роздільна здатність | 5 МП |
| Тип | HD-CVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.001 - 0.009 |
- Ціна: 1 720 ₴




