
Бездротовий датчик руху з вбудованою сиреною X-Motion Alarm (white)
- В наявності
- Код: 01-00020
2 232 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий датчик руху з вбудованою сиреною для роботи у складі охоронних систем Orion NOVA від українського виробника TIRAS Technologies. Дальність виявлення руху до 12 м, горизонтальний кут виявлення 88.5°; дальність виявлення розбиття до 9 м, кут виявлення 120°; рівень звуку: до 85 дБ, не реагує на тварин вагою до 20 кг, зростом до 50 см; живлення від літієвої батареї CR123A, термін роботи від елементів живлення до 3 років; колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Дальність виявлення руху: | 12 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Звукова |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вага | 80 г кг |
| Габаритні розміри | 61х98х50 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Діапазон частот радіосигналу (зв'язок з датчиками) | 868,0-868,6 МГц |
| Живлення | літієва батарея CR123A |
| Захист корпусу | Тампер на відчинення та відрив |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність радіосигналу | не більше 25 мВт |
| Режими налаштування гучності | 4 |
| Робота від елемента живлення | до 3 років |
| Рівень звуку | до 85 дБ |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Дротові централі Orion NOVA з модулем M-X, Orion NOVA X |
| Тип пристрою | Бездротовий датчик руху з сиреною |
| Тип сенсора | PIR |
| Частота звуку | 1,6 кГц — 3,5 кГц |
| Шифрування | AES |
- Ціна: 2 232 ₴





