
Антивандальна скринька IPCOM БК-550-З-1-2U K-4549
- Немає в наявності
- Код: 99-00005504
1 617 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АНТИВАНДАЛЬНА СКРИНЬКА БК-550-З-1-2U встановлюється в місцях громадського доступу. Суцільнозварна конструкція з листової сталі володіє необхідною міцністю і жорсткістю для захисту від крадіжок і пошкоджень спеціалізованого обладнання. Дверцята пенального типу відсуваються в ліву сторону і закриваються надійним сувальдним замком. Дана модель призначена для внутрішньої установки. Кабельні вводи спеціального виду перешкоджають розкрадання проводів. Для стабільної роботи електронних компонентів в стінках боксу передбачені вентиляційні решітки, що забезпечують охолодження. Допускається статичне навантаження в межах 60 кг.
| Висота, мм | 500 |
| Артикул | Тцб-0019580 |
| Ширина, мм | 550 |
| Глибина, мм | 150 |
| Тип передніх дверей | Пенальна |
| Кабельні вводи | d=22-8 шт. |
| Покриття | Порошково-полімерне |
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання | Настінне |
| Макс. стат. навантаження | 60 кг |
| Вага | 11,2 кг |
| Конструктив | Суцільнозварний |
| Замок | Сувальдний |
| Виробник | IPCOM |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ipcom |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Настінно-підлоговий |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Максимально допустима статичне навантаження | 60 кг |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Тип корпусу | Антивандальний ящик |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип продукції | Готовий продукт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.2 кг |
| Висота без опор | 500 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Бонусі | Придбання за бонуси |
| Особливості | Антивандальна конструкція |
- Ціна: 1 617 ₴


