
Цифрова IP відеокамера Dahua DH-IPC-MFW5241T2-E3-ASE 3x 2МП 3.6,12,25 мм black WizMind Triple-Sight IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00022034
16 770 ₴
- +380 (50) 249-08-74
IP відеокамера Dahua DH-IPC-MFW5241T2-E3-ASE WizMind Triple-Sight 3x 2МП з роздільною здатністю 2 МП забезпечує чітке і деталізоване зображення. Модель оснащена трьома змінними об'єктивами (3.6, 12, 25 мм), які забезпечують різні кути огляду і детально охоплюють різні ділянки.
За допомогою інфрачервоного підсвічування камера може знімати на відстані до 100 м у нічний час. Вбудовані функції обробки зображення, як-от DWDR, 3D DNR, HLC і BLC, забезпечують чудову якість картинки в умовах складного освітлення. Камера підтримує інтелектуальну аналітику для виявлення вторгнень і перетинів лінії з класифікацією транспортних засобів і людей.
Конструкція камери виконана в корпусі із захистом IP67 і IK10, що забезпечує її стійкість до впливу зовнішнього середовища і механічних пошкоджень. Також можливе встановлення карти пам'яті microSD до 1 ТБ. Камера працює від 12 В DC або через PoE+ (802.3at) ePoE для зручності монтажу. Білий корпус гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 100 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.007 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 2400 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Чорний |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 86 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 47 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 25 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Так |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Цільові типи (людина/авто) |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 81-99 |
| Дальність підсвічування, м | 100 і більше |
| Клас захисту | ІК10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | RTMP (Youtube трансляція) |
| Підтримка аудіо | аудіо вхід |
| Підтримка локальної пам'яті, Гб | 1024 |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/2.8 |
| Серія камер Dahua | 5ххх (WizMind S) |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | менше 0.001 |
- Ціна: 16 770 ₴




