
Купольна Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE70D0T-PTLTS 2.8 мм 2 Мп
- Немає в наявності
- Код: 99-00023469
2 249 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE70D0T-PTLTS з роздільною здатністю 2 МП і частотою 25 к/с забезпечує високоякісне зображення. Об'єктив із фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду 105° дає змогу охоплювати широку область. Камера оснащена інфрачервоним підсвічуванням і видимим світлом, що забезпечують ефективне нічне спостереження на відстані до 25 м з ІЧ і до 20 м з видимим світлом.
| Матриця | 2 MП CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | 0.01 лк/F1.2(цвет), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/50 000 с |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 100° |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування | 20+25м |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 105°; В: 59°; Д: 127° |
| Роздільна здатність відео | 1080р |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080р - 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 2D |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон та динамік, двостороннє аудіо |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 8.7 Вт |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | Ø 123.7 × 110.8 мм |
| Вага | 340 г |
| Матеріал | пластик |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Аналогова |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1280x1024 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 340 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 59 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 105 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | внутрішні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка аудіо | двостороннє аудіо |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Тип | HD-TVI |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Чутливість, лк | 0.01 - 0.09 |
- Ціна: 2 249 ₴


