
Цифрова купольна IP відеокамера з мікрофоном Hikvision DS-2CV2141G2-IDW(W) 2.8 мм 4 Мп IP66
- Немає в наявності
- Код: 99-00023464
4 537 ₴
- +380 (50) 249-08-74
DS-2CV2141G2-IDW - це вулична камера, призначена для стабільного моніторингу в будь-яких погодних умовах. Камера виконана в міцному корпусі з полікарбонату із захисною кришкою, що забезпечує високий рівень стійкості до зовнішніх впливів і відповідає стандарту IP66.
Основні характеристики
Модель оснащена високоякісною 1/3-дюймовою матрицею Progressive Scan CMOS, яка дає змогу записувати відео з роздільною здатністю 2560 × 1440 пікселів. Фокусна відстань об'єктива 2.8 мм, кут огляду в 95°. Вбудоване інфрачервоне підсвічування з використанням технології EXIR 2.0 забезпечує видимість у повній темряві на відстані до 30 метрів.
Додаткові функції
IP-камера обладнана вбудованим мікрофоном і динаміком, даючи змогу вести не тільки запис відео, а й двосторонній аудіозв'язок. Підтримка карт пам'яті microSD/microSDHC/microSDXC з максимальною ємністю до 256 ГБ дає можливість автономного запису даних, зберігаючи записи навіть за відсутності під'єднання до мережі.
Для зручності використання камера оснащена адаптивним портом Ethernet RJ45 з підтримкою швидкостей 10 M/100 M. Модель також підтримує під'єднання через Wi-Fi, що значно спрощує процес встановлення і дає можливість віддаленого моніторингу через мобільний застосунок Hik-Connect.
Основні характеристики
- ЗаписНа SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
- ОсобливостіВисока роздільна здатність, ІЧ підсвічування, Запис звуку, Мікрофон, Віддалений перегляд
- ПризначенняДля будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення
- Роздільна здатність 4 МП
- Тип встановленняВнутрішня, Вулична
- Тип підключенняБездротові Wi-Fi, Дротові
Характеристики
- Вид (форм фактор) Купольна
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Інтерфейси | |
| ІЧ-порт | Так |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 590 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 57 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 107 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Оптичне збільшення | 2.8 х |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Детектор руху |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | пластик/метал |
| Особливості | Wi-Fi |
| Підтримка аудіо | двостороннє аудіо |
| Підтримка локальної пам'яті, Гб | 512 |
| Роздільна здатність | 4 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/2.9 |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Чутливість, лк | 0.001 - 0.009 |
- Ціна: 4 537 ₴



