
Цифрова купольна IP відеокамера з мікрофоном Dahua DH-IPC-HDBW2249E-S-IL 2 Мп 2.8 мм IP67
- Немає в наявності
- Код: 99-00022238
3 612 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Купольна IP-відеокамера DH-IPC-HDW2249T-S-IL (2.8 мм)з роздільною здатністю 2 Мп подвійним підсвічуванням та вбудованим мікрофоном для системи IP-відеоспостереження. Фіксований об'єктив з фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду по горизонталі 107°.
Бренд: Dahua.
ЩО ТАКЕ IP-ВІДЕОКАМЕРА
IP-камера (Internet protocol camera) - цифровий пристрій, яке виконує захват відеозображення, його оцифровку, стиск і передачу відеопотоку в цифровому форматі по мережі Ethernet (з комп'ютерної мережі) з використанням протоколу TCP/IP.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Використовується для контролю і оперативної реакції на події, що відбуваються в складі мережевих систем охоронного відеоспостереження (ip-відеоспостереження) з високою точністю і деталізацією зображення. Встановлення камери можливе як зовні приміщень, так і всередині. Широко застосовується для побудови локальних і комплексних систем безпеки в бізнес-центрах, супермаркетах, магазинах, готелях, школах, паркінгах, СТО, автомийках, складах, квартирах і тощо.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ IP-ВІДЕОКАМЕРИ DH-IPC-HDW2249T-S-IL (2.8 мм)
МАТРИЦЯ
IP-відеокамера оснащена сучасною матрицею 1/2.9" Progressive CMOS. Максимальна роздільна здатність 2 Мп (1920 х 1080) і швидкість запису 25/30 кадрів/с. Висока світлочутливість матриці - 0.002Lux@F1.6.
Наявність WDR 120dB і підтримка Smart функцій (IVS).
ОБ'ЄКТИВ
Фіксований об'єктив IP відеокамери з фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду по горизонталі 107° і по вертикалі 56°.
КОМПРЕСІЯ ВІДЕО
Застосовуються передові стандарти компресії відео Smart H.265+ / Smart H.264+ / H.264H / H.265 / H.264 / H.264B / MJPEG – завдяки чому зберігається висока якість зображення при відносно невеликому розмірі відеофайлу.
ПІДСВІЧУВАННЯ КАМЕРИ
Вбудоване ІЧ-підсвічування та LED-підсвічування дозволить висвітлити 30-метрову зону перед камерою навіть у повній темряві.
ПІДКЛЮЧЕННЯ IP-ВІДЕОКАМЕРИ
Підключення IP-камери до локальної мережі та/або Інтернет виконується за допомогою стандартного роз'єму RJ-45. Живлення здійснюється від блоку живлення DC 12 В (купується окремо) або PoE (802.3af).
КОРПУС
Купольний корпус камери DH-IPC-HDW2249T-S-IL (2.8 мм) виконаний з металу, покриття - пластикове. Клас захисту: IP67 (система класифікації ступеня захисту оболонки електрообладнання), що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу і вологи.
На корпусі під герметичною кришкою є слот під micro SD карту пам'яті до 256 ГБ і апаратна кнопка скидання.
Невеликі габаритні розміри (101 х 110 мм) і білий колір дозволять встановити IP-камеру практично непомітно в будь-якому екстер'єрі та інтер'єрі.
ВСТАНОВЛЕННЯ IP-КАМЕРИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ
- закріпіть кронштейн за допомогою саморізів з комплекту постачання і подайте живлення DC 12 В від блоку живлення;
- підключіть до камери і локальної мережі кабель передачі відеосигналу «звита пара», попередньо обжавши його роз'ємами RJ45;
Налаштування функціоналу IP-камери (доступ до мережі, здатність відеопотоків, якість відеозображення й тощо) виконується через інтуїтивно-зрозумілий графічний web-інтерфейс за допомогою браузера ноутбука або ПК. Для захисту від несанкціонованої зміни налаштувань IP-камери доступ до web-інтерфейсу захищений паролем.
| Виробник | Dahua |
|---|---|
| Гарантія | 24 |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип корпусу | купол |
| Тип об'єктива | фіксований |
| Тип встановлення | зовнішнє |
| Роздільна здатність, Мп | 2 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Швидкість запису | 25fps |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Кут огляду (по горизонталі) | 107° |
| Кут огляду (по вертикалі) | 56° |
| Кут огляду (по діагоналі) | 127° |
| Чутливість, Люкс | 0.002 |
| Тип і діапазон підсвічування | LED, ІЧ до 30 м |
| Дальність підсвічування, м | 30 |
| Швидкість затвора | 1/3с ~ 1/100000с |
| Компресія відео | H.264, MJPEG, H.265, H.265+, H.264+ |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Компресія аудіо | G.711a/G.711Mu/G.726/PCM |
| Кількість потоків | 2 |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Режими камери | AGC, BLC, HLC, 3DNR, True WDR (120dB), ROI |
| Сумісність | CGI, ONVIF |
| ONVIF | Profile T/S/G |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Мережеві протоколи | SMTP, HTTP, FTP, DDNS, DNS, DHCP, NTP, IGMP, ICMP, UDP, RTCP, RTSP, RTP, IPv4/IPv6, TCP/IP, Multicast, ARP, P2P, SFTP, RTMP |
| Функціональні особливості | визначення цільових типів (людина / транспорт) |
| Живлення | DC 12V/PoE |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V / PoE |
| Підтримка PoE | є |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Потужність споживання, Вт | 4.4 |
| Матеріал | пластик, метал |
| Колір | білий |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Робоча температура, °C | -40 ~ +60 |
| Розміри, мм | 100.9 х 109.9 |
| Вага, г | 370 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Купольний |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 3D |
| DSS | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.002 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 370 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Мікрофонний вхід | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 56 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 107 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Аналітика | Цільові типи (людина/авто) |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 и більше |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Клас захисту | ІК10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | RTMP (Youtube трансляція) |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Підтримка локальної пам'яті, Гб | 256 |
| Роздільна здатність | 2 МП |
| Розмір матриці, дюйм | 1/2.9 |
| Серія камер Dahua | 2ххх |
| Технології | Full Color |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Чутливість, лк | менше 0.001 |
- Ціна: 3 612 ₴




