
Дротова централь Orion NOVA L (LTE)
- В наявності
- Код: 02-00052
10 776 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дротова централь охоронної системи Orion NOVA від українського виробника TIRAS Technologies. Флагман дротових охоронних систем для охорони великих комерційних об'єктів на 8 зон з можливістю розширення до 250 (дротові + до 64 бездротових пристроїв, використовуючи модуль M-Z+ та M-X).Підтримка GSM 4G (+2G) мереж, має шість базових виходів, вбудований Ethernet-інтерфейс, 128 груп, 128 користувачів, до 12-ти клавіатур, до 15-ти виносних пристроїв розширення, вихідний струм - 850 мА; 4 виходи живлення 12V, підтримка LiFePO4 акумуляторів, опція "Пришвидшене заряджання АКБ", живиться від АКБ 7 або 9 А*год (не йде в комплекті); колір білий; гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Orion |
| Сумісність з моделлю | Orion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Ethernet|Touch Memory|USB Type C|RS-485 2шт |
| АКБ в комлекті | Немає |
| Вага | 1600 г кг |
| Вбудований блок живлення | 25 Вт |
| Вбудовані виходи | 2 релейних,2 силових,2 сигнальних |
| Вбудовані зони | 8 дротових |
| Габаритні розміри | 280х280х80 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Живлення | 220 В |
| Захист корпусу | Тампер на відчинення та відрив |
| Зон в системі | до 250 (дротові+бездротові) |
| Канали зв'язку | 4G (LTE) , Ethernet , Wi-Fi (з M-WiFI), 2 SIM-карти 2G (GSM) |
| Клавіатури | до 12 по RS-485 |
| Кількість груп | 128 |
| Кількість користувачів | 128 |
| Максимальний сумарний вихідний струм | 1000 мА |
| Максимум виходів | 128 |
| Матеріал | Пластик |
| Протоколи зв'язкуз ПЦС | SurGard (Contact ID), NOVA (ПЦС MISTO Security Platform/MOCТ) |
| Підтримка пристроїв | Бездротові датчики з встановленим модулем M-X |
| Режим роботи | Автономний або пультовий |
| Резервне живлення | АКБ на 7 або 9 А*год |
| Розширення | до 15 модулів по RS-485 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сценарії | 64 |
| Тип пристрою | Дротова охоронна централь |
- Ціна: 10 776 ₴




