
ППКП "Tiras PRIME L"
- В наявності
19 932 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Центральний пристрій неадресної протипожежної системи Tiras PRIME від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. 16 зон дозволяють побудувати систему протипожежної сигналізації на середніх об'єктах. Базові можливості: 16 зон сигналізації, 32 сповіщувача у кожній зоні, 2 транзисторні виходи оповіщення, 2 релейні виходи керування автоматикою, до 16 пристроїв розширення через інтерфейси RS-485 (2 в базі), а саме: M-OUT8R або M-OUT2R box – до 8 шт., ПУіЗ Tiras 1X – до 8 шт.). Особливості: вбудований Ethernet комунікатор, універсальний слот для модулів M-LTE, M-2G, інтуїтивна панель керування, режим День/Ніч, софт для налаштування з ПК або смартфону по USB, енергонезалежний годинник та журнал на 1000 подій. Живлення: 220В, резервне живлення: 2 свинцево-кислотні або LiFePO4 АКБ на 7 або 8 А*год; колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB |
| АКБ в коплекті | Немає |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вбудований блок живлення | 50 Вт |
| Виходи | 2 релейні, 2 оповіщення, пожежа, несправність |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 350х365х100 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина шини | до 1000 м |
| Діапазон робочих температур | від -5°C до +40°C |
| Зони | 16 |
| Канали зв'язку | Ethernet (в базі), GSM (з модулем M-2G), 4G (з M-LTE) |
| Максимальний сумарний вихідний струм | 800 мА |
| Маса | 4000 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга в зоні | 24 В |
| Напруга живлення | 220 В (50 Гц) |
| Протокол роботи | МОСТ |
| Резервне живлення | 2xСвинцево-кислотна або LiFePO4 АКБ на 7 або 8 А*год |
| Сповіщувачів в зоні | до 32 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Неадресна протипожежна система Tiras PRIME |
| Тип пристрою | Прилад приймально-контрольний пожежний |
| Шина-зв'язку | 2xRS-485 |
- Ціна: 19 932 ₴


