
Контролер доступу GV-CEM-003-125
- Немає в наявності
- Код: 13818
986 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автономний контролер доступу в металевому корпусі.
Контролер доступу з вбудованим ключовим приймачем і клавіатурою. Підтримує роботу з картами і ключами EM 125 кГц
Напруга: DC12V Струм: 50 мА Ємність пам"яті контролера 2000 карт користувачів. Підтримка роботи з електромагнітними і електромеханічними замками. Є можливість підключення додаткового зчитувача. програмування затримки від 1-255секунд. Дистанція зчитування карти 5-10 сантиметрів. Можлива робота в наступних режимах: Карта; Код.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.28 кг |
| Місткість | 2000 карт користувачів |
| Висота | 22 мм |
| Довжина: | 125 мм |
| Індикація | є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | управління електрозамком |
| Живлення | 12/70 |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Колір | металік, чорний |
| Ширина | 57 мм |
- Ціна: 986 ₴







