
Замок електромеханічний (накладний) GV LEMch-111 Stainless Steel
- Немає в наявності
- Код: 23446
1 305 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Загальні | |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Немає |
| Тип | замки електромеханічні |
| Тип дверей | дерев'яні, металеві, протипожежні |
| Тип покриття | нержавіюча сталь |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 1 305 ₴


