
ППКП "Tiras PRIME A"
- В наявності
38 652 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Центральний пристрій адресної протипожежної системи Tiras PRIME A від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. Призначена для захисту об’єктів будь-якого розміру. Базові можливості: 2 адресних інтерфейса, 500 адресних пристроїв на одному ППКП, 1 000 входів/виходів для керування автоматикою. Максимальні можливості: 128 адресних інтерфейсів, 16 000 адресних пристроїв, 4 000 входів/виходів для керування автоматикою. Живлення: 220В, резервне живлення: 2 свинцево-кислотні АКБ на 7 або 9 А*год; колір темно-сірий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB| Ethernet 2 шт. |
| АКБ в коплекті | Немає |
| Базові інферфейси | 2 |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вбудований блок живлення | 50 Вт |
| Виходи | розширення до 1000, 8 базових |
| Входи | розширення до 1000, 3 базових |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 350х365х100 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина інтерфейсу | до 2000 м |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Канали зв'язку | Комунікатор M-GSM, Ethernet |
| Максимальний сумарний вихідний струм | 800 мА |
| Максимум інферфейсів | 128 |
| Маса | 3000 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга в інтерфейсі | 24 В |
| Напруга живлення | 220 В, 50 Гц |
| Опір інтерфейсу | 125 Ом |
| Пристроїв при кільцевій топології | до 250 |
| Пристроїв при радіальній топології | до 4 в базі |
| Резервне живлення | 2 Свинцево-кислотні АКБ на 7 або 9 А·год |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Адресна система Tiras PRIME A |
| Тип пристрою | Прилад приймально-контрольний пожежний |
| Топологія інтерфейсів | кільцеві або радіальні |
- Ціна: 38 652 ₴



