
Адресний універсальний модуль розширення AM-MULTI+
- В наявності
7 584 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний адресний модуль розширення з вбудованим блоком живлення та ізолятором короткого замикання для роботи в протипожежній адресній системі Tiras PRIME A від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. AM-MULTI+ - це універсальний адресний модуль, який в залежності від конфігурації може використовуватись, як адресний блок живлення, розширювач входів/виходів/реле, розширювач адресних інтерфейсів. Або з поєднанням всіх трьох варіантів. Має 2 слоти для встановлення модулів M-LOOP або M-OUT2R. Встановлюючи в універсальий слот AM-MULTI+ модуль M-LOOP можна побудувати адресну протипожежну систему на 128 адресних інтерфесів на базі лише одного ПКПП Tiras PRIME A. Підключається в адресний інтерфейс та підтримує 250 адресних пристроїв при використанні одного чи двох M-LOOP. Живиться від зовнішнього джерела живлення 12/24 В або свинцево-кислотна АКБ на 7 або 9 А*год; колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| АКБ в коплекті | Немає |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вбудований блок живлення | 35 Вт |
| Виходи | 2 живлення 24 В, 2 універсальних |
| Входи | 5 базових |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 280х280х80 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Маса | 1600 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 220 В, 50 Гц |
| Резервне живлення | Свинцево-кислотна АКБ на 7 або 9 А·год |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Адресна протипожежна система Tiras PRIME A |
| Тип пристрою | Мультифункціональний модуль розширення |
- Ціна: 7 584 ₴




