
Адресна виносна панель керування AM-BTN
- В наявності
6 876 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адресна виносна панель керування з вбудованим ізолятором короткого замикання для роботи в адресній протипожежній системі Tiras PRIME A від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. Призначена для індикації 16 зон та містить 16 кнопок для ручного керування протипожежною автоматикою налаштованою користувачем у вигляді сценаріїв у ППКП. Дозволяє: запускати водяне пожежогасіння, димовидалення, керувати насосами тощо. Має вбудований зумер. Підключається в адресний інтерфейс, є можливість підпису індикаторів та має захист від несакнціонованого доступу. Живиться від зовнішнього джерела живлення 12/24 В; колір сірий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 270х200х50 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Маса | 700 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 12/24В |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Адресна протипожежна система Tiras PRIME A |
| Тип пристрою | Виносна панель керування |
- Ціна: 6 876 ₴




