
Релейний модуль M-OUT8R
- В наявності
5 280 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модуль розширення релейних виходів для роботи в протипожежних системах TIRAS PRIME від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. Підключається в адресну протипожежну систему Tiras PRIME A через модуль інтеграції AM-CONVERTER. Додає 8 релейних виходів з можливістю керування постійним та змінним струмом. Живлення зовнішнє 12/24В; колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Маса | 800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Виходи | 8 релейних |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 280х280х60 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 12/24В |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Адресна протипожежна система Tiras PRIME A |
| Тип пристрою | Модуль розширення виходів |
- Ціна: 5 280 ₴



