
Модуль бар'єрного іскрозахисту МБІ-2 (24 В)
- Немає в наявності
2 568 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модуль бар'єрного іскрозахисту для роботи в протипожежних системах від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. Працює у складі адресної протипежежної системи Tiras PRIME A через модуль АМ-MULTI. Використовується для організації протипожежної охорони у вибухонебезпечних приміщеннях. Живлення від модуля АМ-MULTI; колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ама |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 93х75х35 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +55°C |
| Максимальна зовнішня ємність | 0,48 мкФ |
| Максимальна зовнішня індуктивність | 1 мГн |
| Маса | 110 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 24 В |
| Напруга холостого ходу | 31,5 В |
| Струм короткого замикання | 210 мА A |
| Ступінь захисту корпусу | IP20 |
| Сумісність | Протипожежні ситеми TIRAS PRIME |
| Тип пристрою | Іскробезпечний модуль |
- Ціна: 2 568 ₴




