
ППКП "Tiras PRIME 8"
- Немає в наявності
11 556 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Центральний пристрій неадресної протипожежної системи Tiras PRIME від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. 8 зон дозволяють побудувати систему протипожежної сигналізації на невеликих об'єктах. Базові можливості: 8 зон сигналізації, 32 сповіщувача у кожній зоні, 6 виходів. Особливості: інтуїтивна панель керування, режим День/Ніч, софт для налаштування з ПК або смартфону по USB, 32 cценарії автоматики, журнал на 1000 подій. Живлення: 220В, резервне живлення: 2 свинцево-кислотні АКБ на 7 або 9 А*год; колір сірий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB |
| АКБ в коплекті | Немає |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вбудований блок живлення | 50 Вт |
| Виходи | 2 оповіщення, 2 релейних, рожежа, несправність |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 350х370х96 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина шини | до 1000 м |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Зони | 8 |
| Канали зв'язку | GSM (лише GPRS) через M-GSM |
| Максимальний сумарний вихідний струм | 800 мА |
| Маса | 4000 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга в зоні | 24 В |
| Напруга живлення | 220 В (50 Гц) |
| Протокол роботи | МОСТ |
| Резервне живлення | 2 Свинцево-кислотні АКБ на 7 або 9 А·год |
| Сповіщувачів в зоні | до 32 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Неадресна протипожежна система Tiras PRIME |
| Тип пристрою | Прилад приймально-контрольний пожежний |
| Шина-зв'язку: | RS-485 |
- Ціна: 11 556 ₴



