
ППКП "Tірас-8П.1"
- Немає в наявності
14 520 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пожежний приймально-контрольний прилад на 8 зон з вбудованим GSM/GPRS модулем неадресної протипожежної системи Тірас-П від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. Прилад пожежної сигналізації, призначений для реалізації надійної системи пожежної безпеки на середніх об’єктах (офіси, магазини, банки, складські приміщення тощо). Має в базі: 8 зон (шлейфів), 32 сповіщувача у кожній зоні, 3 входи/виходи. Особливості: час реакції зони на тривогу менше 0,4 с, можливість реалізації системи пожежогасіння, 3 алгоритми верифікації спрацювання сповіщувачів, програмування з клавіатури чи з ПК, інтерфейс Touch Memory. Живлення: 220В, резервне живлення: свинцево-кислотні АКБ на 7 або 9 А*год; колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тірас |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| АКБ в коплекті | Немає |
| Вбудований блок живлення | 25 Вт |
| Виходи | 2 типу «Відкритий колектор», оповіщення, пожежа, несправність |
| Входи | Touch memory, універсальний |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 280х226х85мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Зони | 8 |
| Маса | 1900 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга в зоні | 12 В |
| Напруга живлення | 220 В (50 Гц) |
| Опір в зоні | 250 Ом |
| Резервне живлення | Свинцево-кислотні АКБ на 7 або 9 А·год |
| Сповіщувачів в зоні | до 32 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Неадресна протипожежна система Тірас-П |
| Тип пристрою | Прилад приймально-контрольний пожежний |
- Ціна: 14 520 ₴



