
ППКП "Тірас-16П"
- В наявності
21 144 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пожежний приймально-контрольний прилад на 16 зон неадресної протипожежної системи Тірас-П від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. Прилад пожежної сигналізації, призначений для реалізації надійної системи пожежної безпеки на великих об’єктах (складські приміщення, супермаркети тощо). Має в базі: 16 зон (шлейфів), 32 сповіщувача у кожній зоні, 3 входи/виходи. Особливості: час реакції зони на тривогу менше 0,4 с, можливість реалізації системи пожежогасіння, 3 алгоритми верифікації спрацювання сповіщувачів, програмування з клавіатури чи з ПК, інтерфейс Touch Memory. Живлення: 220В, резервне живлення: свинцево-кислотні АКБ на 18 А*год; колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тірас |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| АКБ в коплекті | Немає |
| Вбудований блок живлення | 50 Вт |
| Виходи | 2 типу «Відкритий колектор», оповіщення, пожежа, несправність |
| Входи | Touch memory, універсальний |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 330х410х85 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -10°C до +40°C |
| Зони | 16 |
| Маса | 4200 г |
| Матеріал | Метал |
| Напруга в зоні | 12 В |
| Напруга живлення | 220 В (50 Гц) |
| Опір в зоні | 250 Ом |
| Резервне живлення | Свинцево-кислотні АКБ на 18 А·год |
| Сповіщувачів в зоні | до 32 |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Неадресна протипожежна система Тірас-П |
| Тип пристрою | Прилад приймально-контрольний пожежний |
- Ціна: 21 144 ₴



