
Блок живлення БЖ1230
- В наявності
8 040 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення 12 В з максимальним струмом навантаження 3 А для роботи в протипожежних системах від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. БЖ1230 використовується для живлення компонентів пожежної сигналізації, пожежогасіння та оповіщення з робочою напругою 12 В. Особливості: захист від перевантаження, перегріву, короткого замикання; захист акумулятору від глибокого розряду; сигнальні виходи для передавання сигналів несправності; контроль заземлення. Живиться від 220 (50 Гц) та має АКБ на 7/9 або 18 А*год; колір білий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| АКБ в коплекті | Немає |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Вихідна напруга | 12 В В |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 215х300х85 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -5°C до +40°C |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Маса | 2000 г |
| Матеріал | Метал |
| Напруга живлення | 220 В (50 Гц) |
| Резервне живлення | АКБ на 7/9 або 18 А*год |
| Сумісність | Неадресні протипожежні ситеми TIRAS PRIME |
| Тип пристрою | Блок живлення |
- Ціна: 8 040 ₴



