
Блок живлення БЖ16.64
- В наявності
4 476 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Внутрішній блок живлення для роботи в протипожежних системах від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. БЖ застосовується в якості основного джерела живлення для ППКП Тірас-16П/Тірас-16.128/Тірас-А. БЖ може бути використаний для заміни комплектного БЖ. Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тірас |
| Країна виробник | Україна |
| Вихідна напруга | 15 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 130х71х34 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Максимальний вихідний струм | 3.3 А |
| Маса | 150 г |
| Напруга живлення | 220 В (50 Гц) |
| Сумісність | Неадресна протипожежна система Тірас-П |
| Тип пристрою | Блок живлення |
- Ціна: 4 476 ₴


