
Виносна панель керування та індикації ПКІ Тірас
- В наявності
8 448 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виносна панель керування та індикації для роботи в неадресній протипожежній системі Тірас-П від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. Використовується для віддаленого контролю та індикації стану ППКП за допомогою світлових індикаторів та дисплею. Осболивості: підключення до приладів за допомогою інтерфейсу RS-485; великий LCD-дисплей ємністю 160 символів; можливість керування ППКП та пристроями системи: скидання тривог, вимкнення оповіщення та зон; журнал на 255 подій. Живлення 12 В; колір сірий. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тірас |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 270х200х52 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -5°C до +40°C |
| Маса | 1000 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 12 В |
| Струм споживання | 30 мА |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Неадресна протипожежна система Тірас-П |
| Тип пристрою | Панель керування та індикації |
- Ціна: 8 448 ₴



