
Тепловий неадресний пожежний сповіщувач DETECTO HT10 (black)
- В наявності
504 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неадресний мікропроцесорний тепловий сповіщувач для роботи в неадресних протипожежних системах від українського виробника TIRAS Technologies. Сертифікат відповідності EN54. Реагує на перевищення температури в приміщенні згідно з температурним класом А2. Особливості: має компенсацію температури, запилення, старіння оптопари; димова камера не чутлива до запилення; низьке енергоспоживання; має світлодіодну індикацію режимів роботи та стану сповіщувача. Живлення 12/24 В; колір чорний. Гарантія 36 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TIRAS Technologies |
| Відповідність стандартам | EN54 |
| Габаритні розміри | 110x110x50 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон робочих температур | від -5°C до +40°C |
| Маса | 120 г |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 12/24В |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісність | Неадресні протипожежні ситеми TIRAS PRIME |
| Тип пристрою | Тепловий сповіщувач |
- Ціна: 504 ₴



