
IP відеокамера Imou Cue 2 (IPC-C32EP) 3МП (2.8мм) Wi-Fi
- Немає в наявності
- Код: 99-10024816
1 548 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Роздільна здатність 3МП, 1/3" CMOS-матриця;
● Фокус 2.8мм (кут огляду 112°);
● Максимальна роздільна здатність відео 3 МП (2304 x 1296) - 25 к\с;
● Кодеки H.265/H.264;
● Ч/б (до 10м);
● Аналітика та аларми: виявлення руху, виявлення людини, налаштовувана область, аномальний звуковий сигнал;
● Micro SD (максимум 512ГБ);
● 5 VDC;
● Wi-Fi IEEE802.11b/g/n/ax;
● Колір корпусу – білий
| Матриця | 1/3" CMOS |
|---|---|
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Кути огляду | Г: 112°; В: 58°; Д: 133° |
| Тип підсвічування | ч/б |
| Дальність підсвічування | 10м |
| Відео компресія | H.265 / H.264 |
| Макс. роздільна здатність | 2304 x 1296 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2304 x 1296 25 к/с |
| Метод зберігання | micro SD до 512 Гб |
| ROI | Підтримує |
| Виявлення аудіо винятків | Підтримує |
| Сумісність | Onvif |
| Аудіо інтерфейси | Вбудовані мікрофон і динамік |
| Цифрове збільшення | 8x |
| Wi-Fi | :IEEE802.11b/g/n/ax |
| Тригери тривоги | Виявлення руху, людини |
| Живлення | DC 5В, 1 А |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розміри | 68× 33× 106.6 мм |
| Вага | 830 г |
| У комплекті | блок живлення + кабель |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 80 x 175 мм |
| Вага брутто | 0.3 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 10 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Внутрішня |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Форм-фактор | Міні |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265 |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Вага | 102 г |
| Висота | 109 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 66 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Кут повороту | 180 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 5 В |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Ширина | 33 мм |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Розпізнавання номерів | Ні |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Фіксована |
| Кут огляду по вертикалі | 58 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 112 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Оптичне збільшення | 16 х |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
- Ціна: 1 548 ₴








