
Відеореєстратор XVR на 8 камер до 5 Мп Dahua technology DH-XVR5108C-I3
- Немає в наявності
- Код: 99-00004543
6 192 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
Dahua DH-XVR5108C-I3 - 8-канальний мультиформатний Penta-brid відеореєстратор від Dahua з високим рівнем продуктивності та повноканальним AI-кодуванням. XVR належить серії WizSense із незалежним чіпом AI та алгоритмом глибокого навчання.
Пристрій працює на операційній системі Linux. Пропускна здатність відеореєстратора – 64 Мбіт/с.
Цей реєстратор є мультиформатним та підтримує AHD, HDCVI, CVBS, TVI та IP камери. Він підтримує одночасну роботу з 8 аналоговими камерами з максимальною роздільною здатністю 5 Мп, і 8 IP-камерами з роздільною здатністю до 6 Мп. При заміні 4 аналогових камер на IP реєстратор отримує 12 каналів для мережевих відеокамер.
Реєстратор підтримує двопотоковий запис відео у таких форматах: 5M-N; 4M-N; 1080p; 1080N; 720p; 960H; D1; CIF. Запис можна вести у форматі: головний потік – 5M-N (1-10 к/с); 4M-N/1080p (1-15 к/с); 1080N/720p/960H/D1/CIF (1-25/30 к/с); у підпотоці - D1/CIF (1~15 к/с).
Відеореєстратор має можливість підключення IP-камер до 6 Мп, HDCVI, AHD та TVI-відеокамер з роздільною здатністю: 5 МП, 4МП, 1080p, 720p; CVBS камер – PAL/NTSC.
Наявність інтерфейсу RCA (вбудованого аудіовходу та аудіовиходу) забезпечує двосторонній аудіозв'язок. Перегляд відео на моніторах або телевізорах здійснюється через відеовиходи HDMI та VGA з роздільною здатністю 1920×1080. Також є вбудовані 2 USB-порти (2×USB 2.0) для підключення периферійних пристроїв і 1 порт RS485 для керування PTZ-камерами.
Мережевий інтерфейс RJ-45(100 М) забезпечує підключення реєстратора до Інтернету та дозволяє переглядати відео в режимі реального часу з підключених камер, а також виконувати пошук архіву. Для перегляду відео достатньо встановити програму від розробника і мати доступ до мережі, або скористатися веб-клієнтом на комп'ютері.
Для зберігання відео використовується HDD-накопичувач, який підключається через SATA-роз'єм. Об'єм диска до 10 Тб. Живлення здійснюється від джерела DC12V/2A.
Характеристики
| Операційна система | linux |
|---|---|
| Захист периметра (канали) | 1 |
| Класифікація об'єктів | Підтримує |
| Захист периметра (пошук) | 10 IVS |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 |
| Режим розпізнавання облич | 8 облич в секунду |
| Розпізнавання облич (пошук) | 8 облич одночасно |
| Керування базою даних | До 10 баз даних осіб з 10 000 зображень облич. Ім'я, стать, день народження, адреса, тип сертифіката |
| Розпізнавання облич (подія тригера) | Зумер, голосові підказки, електронна пошта, знімок, запис, Вихід тривоги, активація PTZ |
| HDCVI камери | 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с, 720p 50 к/с, 720p 25 к/с |
| AHD камери | 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с, 720p 25 к/с |
| TVI камери | 5MP, 4MP, 1080p 25 к/с, 720p 25 к/с |
| CVBS камери | PAL/NTSC |
| IP камери | 8+4 канала до 6 МП |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/1 вих |
| Двостороння розмова | Підтримує |
| Інтерфейси відео виходу | 1 HDMI; 1 VGA |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Мультиекранний режим | с IP: 1/4/8/9/16, без IP: 1/4/8/9 |
| OSD меню | Назва камери; Час; Втрата відео; Блокування камери; Рух виявлення; Запис |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Підтримка роздільної здатності | 5M-N; 4M-N; 1080p; 1080N; 720p; 960H; D1; CIF |
| Частота кадрів (головний потік) | 5M-N (1 –10 к/с); 4M-N/1080p (1 –15 к/с); 1080N/720p/960H/ D1/CIF (1 –25 к/с) |
| Частота кадрів (доп. потік) | D1/CIF (1 –15 к/с) |
| Відео бітрейт | 32 Кбіт/с –6144 Кбіт/с |
| Режим запису | Вручну; Графік (загальний, безперервний); MD (відео виявлення: виявлення руху, втрата відео, фальсифікація); Сигналізація; Стоп |
| Інтервал запису | 1 хв - 60 хв (за замовчуванням: 60 хв), поперед. запис: 1 с – 30 с, постзапис: 10 с – 300 с |
| Аудіо компресія | G.711A; G.711U; PCM |
| Дія при спрацюванні тригера | Запис, PTZ, тур, відео-push, електронна пошта, FTP, знімок, Поради щодо зумера та екрану |
| Відео детекція | Виявлення руху, зони MD: 396 (22 × 18), втрата відео, Втручання та діагностика |
| Перегляд архіву | 1/4/9, змінюється на 1/4 поділу при виборі Face або IVS & SMD в режимі AI |
| Ethernet | 1 RJ-45 Port (100 Мб) |
| Мережеві протоколи | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4/IPv6; Wi-Fi; 3G/4G; SNMP; UPnP; RTSP; UDP; SMTP; NTP; DHCP; DNS; IP Filter; PPPoE; DDNS; FTP; Alarm Server; P2P; IP Search |
| Сумісність | ONVIF 16.12, CGI Conformant |
| Макс. кількість користувачів | 128 |
| Мобільні платформи | iPhone; iPad; Android |
| Внутрішні HDD | 1 SATA порт до 10 Тб |
| USB | 2 x USB 2.0 |
| Підтримка виробників | Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco, Samsung, Sanyo, Sony, Videotec, Vivotek |
| Живлення | DC 12В/2A |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розміри | 205 × 211 × 46 мм |
| Вага | 560 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 360 x 260 x 95 мм |
| Вага брутто | 1.76 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Горячая замена HDD | Ні |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Количество HDD | 1 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість відеовиходів | 8 |
| Кількість каналів | 8 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Ні |
| Підтримка RAID | Ні |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 10000 GB |
| Тип відеореєстратора | HD-CVI |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Управління відеореєстратором | ПК миша і/або клавіатура |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 0.56 кг |
| Висота | 205 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 46 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 211 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
- Ціна: 6 192 ₴



