
Відеореєстратор мережевий IP NVR DHI-NVR2108-8P-I2 8-канальний AI PoE
- Немає в наявності
- Код: 99-00014834
10 019 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис товару IP-відеореєстратор 4-канальний Dahua DHI-NVR2104-I з AI функціями для систем відеоспостереження
Мережевий відеореєстратор для IP-системи відеоспостереження DHI-NVR2104-I.
Бренд: Dahua
IP-відеореєстратор (NVR) розрахований для підключення до 4-х IP-камер відеоспостереження високої роздільної здатності. Запис відеоархіву ведеться на HDD SATA 3.5" ємністю до 6 ТБ (придбаються окремо). Стандарт компресії відео H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264.
Перегляд зображення можливий за допомогою звичайного монітора або телевізора, а також через локальну або глобальну мережу Інтернет, використовуючи ПК, смартфон або планшет.
Що таке мережевий IP-відеореєстратор
IP-відеореєстратор (NVR) (Internet protocol DVR) – цифровий пристрій, який виконує захоплення відеопотоку через мережу Ethernet (по комп'ютерній мережі) з використанням протоколу TCP/IP, та подальше збереження відео/аудіо інформації на HDD або інші носії.
Де використовується відеореєстратор
Dahua DHI-NVR2104-I призначений для побудови системи відеоспостереження в квартирі, офісі, приватному будинку, магазині, СТО, автомийці, складському або виробничому приміщенні.
Технічні характеристики мережевого IP-відеореєстратора Dahua DHI-NVR2104-I
Дозвіл запису та компресія відео
12Mp/8Mp/6Mp/5Mp/4Mp/3Mp/1080P/720P;
застосовується передовий стандарт компресії відео H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264 – завдяки чому зберігається висока якість зображення при відносно невеликому розмірі відеофайлу
Відеовиходи
Для перегляду відеозображення передбачено 2 відеовиходи:
VGA з максимальною роздільною здатністю 3840х2160;
HDMI для моніторів і телевізорів високої роздільної здатності до 3840x2160.
Аудіо
Для запису звуку передбачено 1 аудіовхід RCA («тюльпан») та 1 аудіовхід RCA («тюльпан») для відтворення записаної аудіоінформації.
HDD
Локальне зберігання архіву записаного відеозображення виконується на один жорсткий диск SATA ємністю до 6 ТБ (придбаються окремо).
Інтерфейси
2 порти USB 2.0 для підключення мишки, а також для резервного копіювання архіву відеофайлів на флеш-носій;
інтерфейс RJ45 (LAN) для зв'язку відеореєстратора з IP-камерами по локальній мережі або глобальній мережі Інтернет. Також можливо віддалено за допомогою персонального комп'ютера, або смартфона або планшета під керуванням операційної системи iOS | Android:
переглядати відео з камер;
отримати доступ до архіву відео;
керувати настройками IP-відеореєстратора.
Функціонал мережевого IP-відеореєстратора Dahua DHI-NVR2104-I
Мережевий відеореєстратор має наступні інтелектуальні (AI) функції:
охорона периметра:
до 2 каналів захисту периметра;
розпізнавання людини / транспортного засобу щодо перетину лінії та вторгнення;
автоматична фільтрація помилкових тривог, викликаних тваринами, шерехом листя, яскравим світлом тощо;
розпізнавання осіб у режимі реального часу:
1 канал розпізнавання облич по відеопотоку / 8 каналів розпізнавання облич по зображенню;
пошук до 8 зображень обличчя одночасно;
фільтрація характеристик особи в режимі реального часу;
управління базою даних осіб:
до 10 баз даних осіб із 5000 зображень осіб;
база даних осіб може бути застосована до відеоканалів незалежно;
ім'я, стать, день народження, національність, адреса, посвідчення особи – така інформація може бути додана до кожного зображення особи;
режим «свій-чужий» – при виявленні незнайомої особи (не з бази даних пристрою), залежно від налаштувань буде відправлено тригер тривоги/знімок/відео і т.д.
Завдяки сучасному програмному забезпеченню та інтуїтивно зрозумілому меню IP-відеореєстратора Dahua DHI-NVR2104-I, користувачеві доступний широкий набір гнучких установок та можливостей:
встановити для кожного каналу окремо налаштування якості запису відео з IP-камер: кількість кадрів в секунду і роздільна здатність (для оптимізації місця на жорстких дисках);
налаштувати режими запису:
постійна – вся відеоінформація з камер записуватиметься на жорсткі диски 24/7 (після заповнення, архів буде циклічно перезаписаний);
за розкладом – у разі, якщо немає необхідності вести цілодобовий архів, IP-відеореєстратор може зберігати відео лише у певні години/дні тижня (доступні налаштування кожного каналу окремо);
завдяки вбудованій функції програмного детектування руху, IP-відеореєстратор при виявленні руху в полі огляду відеокамери може виконати такі дії:
почати відеозапис в архів відразу з кількох камер;
надіслати по email фотознімки того, що відбувається;
активувати роботу підключених поворотних камер;
аналогічні типи реакцій IP-відеореєстратор може виконати і за наступних тривожних подій, які перешкоджають коректній роботі системи відеоспостереження:
відсутність відеосигналу – поломка або умисне вимкнення камери;
блокування відео – закриття об'єктива камери стороннім предметом;
поломка чи наповнення жорсткого диска;
збій у налаштуваннях мережі;
| Процесор | вбудований процесор |
|---|---|
| Операційна система | LINUX |
| Захист периметра (канали) | До 2 каналів захисту периметра |
| Класифікація об'єктів | Розпізнавання людини / транспортного засобу з перетинання лінії і вторгнення |
| Захист периметра (пошук) | Пошук по цільової класифікації (людина, транспортний засіб) |
| Розпізнавання облич (канали) | 1 канал розпізнавання осіб по відеопотоку / 4 каналів розпізнавання осіб по зображенню |
| Режим розпізнавання облич | Виявлення осіб незнайомих людей (не в базі даних осіб пристрої). Поріг подібності можна встановити вручну. |
| Розпізнавання облич (пошук) | Пошук до 8 зображень особи одночасно, поріг подібності може бути встановлений для кожного зображення особи. |
| Керування базою даних | До 10 баз даних осіб з 5000 зображень облич в цілому. Ім'я, стать, день народження, адреса, тип сертифіката, номер сертифіката, країна і регіон і штат можуть бути додані до кожної особи. |
| Застосування бази даних | База даних осіб може бути застосована до відео каналах незалежно. Ім'я, стать, день народження, національність, адреса, посвідчення особи інформація може бути додана до кожного зображення особи |
| Розпізнавання облич (подія тригера) | Голосові підказки, електронна пошта, знімок, запис, тривожний вихід, активація PTZ і т. Д. |
| IP камери | 8 каналів |
| Вхідний потік | 200 Мбіт / с |
| Аудіо інтерфейси | Вх / Вих: 1/1, RCA |
| Двостороння розмова | Використовується аудіо вхід / вихід, RCA |
| Інтерфейси відео виходу | 1 HDMI, 1 VGA |
| Роздільна здатність відеовиходу | HDMI, VGA: 3840 x 2160, 1920 x 1080, 1280 x 1024, 1280 x 720, 1024 x 768 |
| Мультиекранний режим | 1/4/8/9 |
| Відео компресія | Smart H.265 + / H.265 / Smart H.264 + / H.264 / MJPEG |
| Підтримка роздільної здатності | 12MP, 8MP, 5MP, 4MP, 3MP, 1080P, 720P, D1 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1 канал - 8MP (30к / с), 4-каналів - 1080P (30к / с) |
| Режим запису | Ручний, розклад, smart подія |
| Інтервал запису | 1 ~ 120 хв (за замовчуванням: 60 хв), попередній запис: 1 ~ 30 с, постзапісь: 10 ~ 300 з |
| Аудіо компресія | PCM/G711A/G711U/G26/AAC |
| Дія при спрацюванні тригера | Спрацювання виходу тривоги, Push повідомлення, електронна пошта, запис, PTZ, тур, знімок, голосова підказка, поради на екрані |
| Перегляд архіву | 1/4/8 |
| Режим пошуку | Час / дата, тривога, рух і точний пошук |
| Режим резервного копіювання | USB-пристрій / мережа |
| Ethernet | 1 RJ-45 порт (10/100 / 1000 мбіт/с) |
| PoE порти | 8 (10/100 мбіт/с) бюджет 72 Вт |
| Мережеві протоколи | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS |
| Сумісність | ONVIF (profile T/profile S/profile G), CGI, SDK |
| Макс. кількість користувачів | 128 |
| Мобільні платформи | iOS, Android |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 6 Тб |
| USB | 2 USB 2.0 порту |
| Живлення | DC53В, 1.8A |
| Потужність споживання | 10Вт без HDD |
| Робоча температура | -10 ° C ~ +50 ° C |
| Вологість | 10% ~ 93% |
| Розміри | 270x206x48мм |
| Вага | 700 г |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 425 x 95 x 270 мм |
| Вага брутто | 1.936 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 3840х2160 |
| Количество HDD | 1 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість вбудованих портів POE | 8 |
| Кількість відеовиходів | 8 |
| Кількість каналів | 8 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Так |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 6000 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Управління відеореєстратором | Пульт для відеоспостереження, В вікні WEB-браузера, По мережі через ПЗ, ПК миша і/або клавіатура |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| RS-232 | Так |
| RS-485 | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 270 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 48 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 10 В |
| Ширина | 206 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Ні |
- Ціна: 10 019 ₴

