
Відеореєстратор мережевий IP NVR DS-7108NI-Q1(D) 8-канальний
- Немає в наявності
- Код: 99-00014083
3 569 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис
Hikvision DS-7108NI-Q1/8P(C) - це 8-канальний IP-відеореєстратор зі Smart-функціями. Крім підтримки запису з 8 IP камер з максимальною роздільною здатністю до 4 Мп. Пропускна здатність відеореєстратора на вхід - 60 Мбіт/с, і вихід - 60 Мбіт/с.
Запис може вестись з такими дозволами: 4 MP/3 MP/1080p/UXGA /720p/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF. Роздільна здатність відтворення 2 канали - 4 Мп або 4 канали - 2 Мп.
Для виведення відео на монітор, реєстратор обладнаний двома паралельними відеовиходами: HDMI та VGA. Обидва відеовиходи дозволяють відтворювати відео з максимальною роздільною здатністю - 1920x1280.
DS-7108NI-Q1/8P( C) доповнено такими інтерфейсами:
2 порти USB 2.0;
1 порт RJ-45 (10/100 Mbps);
USB-порти призначені для керування налаштуваннями, підключення зовнішніх накопичувачів та периферійних пристроїв.
Мережевий інтерфейс RJ-45 10/100 Мбіт/с забезпечує доступ до мережі та дозволяє переглядати відео в режимі реального часу або з архіву через програму Hik-Connect. Для зберігання відео можна використовувати 1 SATA диск, об'ємом до 6 Тб.
Для живлення пристрою необхідно джерело DC 48 B / 1.8 А. Максимальне споживання - ≤ 10 Вт.
ОСНОВНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ HIKVISION DS-7108NI-Q1/8P( C)
IP-відеореєстратор Hikvision DS-7108NI-Q1/8P(C) призначений для вдосконалення існуючих або створення на його базі професійних систем відеоспостереження з можливістю підключення інтелектуальних IP відеокамер.
Відеореєстратор дозволяє централізовано керувати та налаштовувати підключені камери, здійснювати відтворення та зберігання отриманої від них інформації.
ОСОБЛИВОСТІ HIKVISION DS-7108NI-Q1/8P( C)
Відеореєстратор DS-7108NI-Q1/8P( C) підтримує роботу з розумними відеокамерами та дозволяє налаштовувати такі функції як перетин лінії та виявлення вторгнень, розумний пошук виділеної області на відео та інтелектуальне відтворення для підвищення ефективності відеоаналітики.
Також, IP-реєстратор виконує автоматичний пошук та додавання мережевих камер після активації пристрою.
Відеореєстратор цієї серії підтримує технології стиснення даних H.265+/H.264+, що дозволяє знизити навантаження на мережу та зменшити бітрейт, не погіршуючи якість відео.
| IP камери | 8 |
|---|---|
| Вхідний потік | 60 мбіт/с |
| Інтерфейси відео виходу | 1 HDMI ,1 VGA |
| Роздільна здатність відеовиходу | 1920x1080 |
| Відео компресія | H.265+/H.265/ H.264+/H.264 |
| Підтримка роздільної здатності | 4 MP/3 MP/1080p/UXGA /720p/VGA |
| Частота кадрів (головний потік) | 2 канал - 4Мп, 4 канала - 1080p |
| Перегляд архіву | 8 |
| Ethernet | 1 RJ-45 (10/100M) |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP,UPnP |
| Макс. кількість користувачів | 16 |
| Внутрішні HDD | 1 SATA до 6 Тб |
| USB | 2 USB 2.0 |
| Живлення | 12В DC, 1.5 А |
| Потужність споживання | 10 Вт без HDD |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри | 200×200×48 мм |
| Вага | 1 кг |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 320 x 80 x 240 мм |
| Вага брутто | 1.1 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| HDMI відеовихід | Так |
| VGA відеовихід | Так |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Количество HDD | 1 |
| Кількість аудіоканалів | 1 |
| Кількість відеовиходів | 8 |
| Кількість каналів | 8 |
| Операційна система | Linux |
| Підтримка PoE | Ні |
| Стан | Новий |
| Суммарная емкость HDD | 6000 GB |
| Тип відеореєстратора | NVR |
| Тип корпусу | Горизонтальний |
| Формат стиснення | H. 264+, H. 265, H. 265+, H. 264 |
| Функціональність | Pentaplex |
| Швидкість запису | 25 кадр/сек |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 200 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 48 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 10 В |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові | |
| Режим запису за розкладом | Так |
| Режим запису за рухом | Так |
| Режим постійного запису | Так |
| Режимі ручної зйомки | Так |
- Ціна: 3 569 ₴


