
Домофон SEVEN DP–7512 FHD IPS black
- Немає в наявності
- Код: 00192
6 560 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Відеодомофон підходить для встановлення в багатоквартирні будинку, квартиру, в приватний будинок або дачу, щоб можна було бачити хто стоїть біля хвіртки, офіс або склад, де потрібно використовувати відео та аудіо переговорні пристрої. За допомогою домофону можна керувати замками, наприклад, відкрити електромеханічний замок, встановлений на хвіртках або електромагнітний на офісних дверях.
Основні переваги монітора для домофону SEVEN DP-7512 FHD IPS black:
Відеодомофон з IPS екраном діагоналлю 10”.
Живлення 220В/12В.
Домофон високої чіткості FullHD (1920x1080 пікселів) - зображення в 5 разів краще стандартних домофонів.
Підтримка викликових панелей та камер високої якості до 2 Мп FullHD.
Підтримка форматів AHD/TVI/CVI/CVBS.
Підтримка роботи з під'їзними домофонами (опціонально за допомогою універсального адаптера SEVEN DA-7593).
Підтримка функції детекції руху.
Записування фото або відео.
Підтримує картку пам'яті до 128 GB MicroSD.
Фоторамки.
Мова інтерфейсу - російська, українська.
Голосові повідомлення (автовідповідач).
Режим сну.
Інтерком (підтримка шести внутрішніх моніторів).
Підтримка двох викликових панелей та двох додаткових відеокамер.
Наявність ТБ-виходу дозволяє виводити зображення на великий екран телевізора.
Графічний меню.
Встановлення будь-якої MP3-мелодії на виклик.
Вбудований блок живлення.
Сенсорні кнопки керування.
Домофон із тонкими рамками, що робить його компактним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Вандалозахист | Ні |
| Датчик руху | Так |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підключення додаткового монітора | Так |
| Підключення додаткової викличної аудіопанель | Так |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 249 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ширина | 180 мм |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | IPS |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Розмір монітора | 10 дюйм |
| Формат відео | NTSC, PAL |
- Ціна: 6 560 ₴





