
SQ-07MTHD (white) Відеодомофон Slinex
- Немає в наявності
- Код: 00197
8 000 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дисплей 7” кольоровий сенсорний IPS екран 16:9; Розміри 197 127 20 мм; Основні функції: Підтримка викликових панелей і камер високої роздільної здатності стандартів AHD, TVI, CVI, з роздільною здатністю до 1080p (2 Мп) ,Програмна і апаратна детекція руху ,Сенсорний екран ,MP3 мелодії виклику ; Додаткові функції: Налаштування тривалості виклику ,Три часові режими рівня гучності ,Режим «Не турбувати»; Роздільна здатність екрана 1024×600; Кількість визовних панелей 2; Кількість додаткових відеокамер 2; Тривалість виклику 120; Функція пам'яті: MicroSD картка, до 64 ГБ; Споживання у режимі очікування/роботи 3/7 Вт; Живлення ~ 100-240 або +13,5 В; Тип установки: Настінна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Датчик руху | Так |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 197 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 127 мм |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | IPS |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1024×600 (WSVGA) |
| Розмір монітора | 7 дюйм |
- Ціна: 8 000 ₴

