
SQ-04M (black) Відеодомофон 4" Slinex
- Немає в наявності
- Код: 00198
4 000 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дисплей 4,3” кольоровий екран TFT 16:9; Розміри 119 175 21 мм; Роздільна здатність екрана 480×272; Кількість визовних панелей 2; Кількість додаткових відеокамер 2; Функція пам'яті Підтримка microSD карток об'ємом до 32 ГБ; Споживання живлення до 6 Вт; Унікальні функції Програмна детекція руху (один канал) ,Налаштування тривалості виклику ,Відображення годинника в режимі очікування ,Режим «Не турбувати» Три часові режими рівня гучності; Живлення ~100-240 B або +13,5; Тип установки Настінна накладна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Реєстрація подій | Фото/Відео |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Додаткові | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Датчик руху | Так |
| Живлення замку від пристрою | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Підключення додаткової викличної кольоровий відеопанелі | Так |
| Підключення додаткової камери | Так |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Загальні | |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 119 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 175 мм |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Монітор | TFT |
| Підсвітка екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 480×270 |
| Розмір монітора | 4 дюйм |
- Ціна: 4 000 ₴

