
Замок электроригельный накладной SEVEN Z-727
- Немає в наявності
- Код: 00222
1 190 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості електроригельного замку SEVEN Z-727:
Накладний електроригельний замок.
Ригель із нержавіючої сталі.
Нормально відкритий.
Струм споживання в режимі очікування - 200 мА, в режимі роботи - 1200 мА.
Роликовий механізм підняття ригеля (зменшує механічне зношування).
Вбудований таймер затримки закриття дверей: 0,3,6 секунд.
Розміри 150*27,5*34 мм, ригель замка діаметр 12 мм, довжина 15 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Комплектація | |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Корпус замку | Ні |
| Додаткові | |
| Інтерфейс | Провідний |
| Загальні | |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 1 190 ₴





