
DS-K2604T Контролер для 4 дверей
- Немає в наявності
- Код: 00241
12 159 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Представлена модель сучасного контролера відомого виробника Hikvision вмонтована у металевий бокс сірого кольору простого дизайну із замком, але вирізняється серед професійних охоронних систем надійністю контролю доступу. Основне призначення контролера Hikvision DS-K2604T полягає у забезпеченні належного контролю за доступом до об'єкта, що знаходиться під охороною, у 4 місцях проходження. Встановлюється на двері і унеможливлює проникнення сторонніх осіб у приміщення через прохід, де його встановлено. У пам'яті контролера зберігається 100 000 карток та 300 000 подій.
Взаємодія контролера та зчитувача відбувається через інтерфейси 8 RS485 або 4 Wiegand 26/34. За протоколом TCP/IP функціонує мережа Ethernet через порт RJ45 (10/100 Мбіт/с) чи через RS485. Є по чотири роз'єми для герконів, магнітних датчиків дверей та кнопок виходу, 1 тампера, 8 програмованих входів. На виході можливе приєднання 4 реле замку та 4 реле тривоги. Електроживлення приладу DC 12V/1A, потужність, що споживається в активному режимі: ≤ 100 W. Діапазон робочих температур: -20°С ~ +65°С.
СПИСОК ХАРАКТЕРИСТИК
Контролер на 4 двері. 8 картридерів (RS-485) або 4 картридери Wiegand
Входи: 21 (4x - датчик дверей, 8х - програмованих входів, 4х - кнопки, 4х - геркона, 1х - несанкціонований доступ)
Виходи: 8 релейних виходу (4х – двері, 4х – тривога)
Інтерфейси: TCP/IP, RS-485, Wiegand
Робоча температура. -20 °C - +65 °C
Характеристики
Процесор 32-бітовий високошвидкісний процесор
Кількість дверей 4
Інтерфейс зв'язку TCP/IP
Інтерфейс підключення RS-485, Wiegand
Пам'ять Мапи: 100.000. Події: 300.000
Індикація станів Стан джерела живлення, стан зв'язку, робочий статус
Стінний зчитувач Через Wiegand (4 зчитувачі) або RS485 (до 8 зчитувачів)
Реле блокування x4, тривожне реле x4
Потужність споживання ≤100 Вт
Робоча температура -20 °C - +65 °C
Розміри 373×345×98 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір | Білий |
| Кількість шаблонів карт/ключів | 100000 |
| Матеріал | Метал |
| Протокол зв'язку | Wiegand |
| Тип пристрою | Контролер |
| Управління | Локальне |
| Загальні | |
| Аварійне підживлення | Ні |
| Висота | 98 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 373 мм |
| Контроль розряду | Ні |
| Ширина | 345 мм |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
- Ціна: 12 159 ₴

