
Автономний контролер Host Dahua DHI-ASI1201E
- Немає в наявності
- Код: 00244
2 775 ₴
- +380 (50) 249-08-74
Опис Автономний Host Dahua DHI-ASI1201E
Dahua DHI-ASI1201E має найсучасніші тенденції властиві найновішим A&C Host, оскільки пристрій забезпечений сенсорною клавіатурою і LCD екраном. Доступ до приміщення відбувається за допомогою картки, пароля чи комбінації пароль+картка.
Інтегрований зчитувач може сканувати на відстані 3-6 сантиметрів картки стандарту Mifare із частотою 13.56 МГц. Максимальна кількість карт 30000 штук та повідомлень 150000 можуть зберігатися на пам'ять 16 МБ. Дані оброблятися за допомогою 32-бітного процесора, а керування пристроєм відбувається безпосередньо командами на клавіатурі або віддалено по мережі з комп'ютера за допомогою програми CMS.
Користувачі контролером можна розділити на основні, VIP, гості, чорний список або групи. Максимальна кількість груп 128, для яких можна передбачити розклад або графік, період дії та святкові дні. Ці дані можна використовувати для створення табеля робочого часу в офісі, налаштувавши час за допомогою RTC.
| Процесор | 32-бітний |
|---|---|
| ROM/RAM | 16M |
| Кількість дверей | 1 двері |
| Інтерфейс зв'язку | RJ45 (10 / 100M) |
| Інтерфейс підключення | Wiegand / RS485 |
| Пам'ять | Карти: 30.000. Події: 150.000 |
| Індикація станів | присутній |
| Формат вбудованого зчитувача | Mifare |
| Підключення зчитувачів | підтримує |
| Інтерфейси введення | Датчик двері х 1, кнопка виходу х 1 |
| Інтерфейси виходу | Реле х 1 (Дверний замок) |
| Живлення | 9-15DC |
| Потужність споживання | 200mA |
| Робоча температура | -30 ~ + 60 ° C |
| Розміри | 62 x 23 x 142мм |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 195 x 130 x 55 мм |
| Вага брутто | 0.288 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Max кількість ідентифікаторів | 30000 |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір | Чорний |
| Кількість зчитувачів, що підключаються | 1 |
| Кількість точок проходу | 1 |
| Кількість шаблонів карт/ключів | 30000 |
| Матеріал | Металопластик |
| Об'єм пам'яті | 16 Мб |
| Обсяг журналу реєстрацій | 150000 подій |
| Підтримка стандартів | Mifare |
| Реєстрація подій | Немає |
| Тип пристрою | Контролер |
| Управління | Локальне |
| Загальні | |
| Аварійне підживлення | Ні |
| Вага | 0.3 г |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 55 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Живлення в режимі очікування | 200 мА |
| Значення вихідного струму | 2 А |
| Контроль розряду | Ні |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 130 мм |
| Додаткові | |
| Джойстик | Немає |
| Можливість розширення | Ні |
| Управління ел. замками | 1 шт. |
- Ціна: 2 775 ₴

