
Трубка домофонна Варта. Для домофонів Vizit, Cyfral, KC, METAKOM, Беркут і т.д
- Немає в наявності
- Код: 00368
300 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики и описание
Производитель
Varta
Состояние
Новое
Страна производитель
Украина
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рікас-Варта |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 110 кг |
| Висота | 175 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 35 мм |
| Інтерфейс | Дротовий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Стан | Нове |
| Тип встановлення | Накладний |
| Тип пристрою | Аудіомофон |
| Колір корпусу | Слонова кістка |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 300 ₴


