
Контролер доступу NDC F18IP (U-Prox IP400)
- Немає в наявності
- Код: 00484
10 160 ₴
- +380 (50) 249-08-74
U-Prox IP400 – Універсальний IP контролер доступу. Повнофункціональний пристрій з сучасними засобами комунікації. Поставляється в двох варіантах – в металевому корпусі з блоком живлення (1,5 А), і тільки плата контролера (для вбудованих систем).
Може обслуговувати або дві односторонні двері (вхід по ідентифікатору, вихід по кнопці запиту) або одні двосторонні двері (вхід і вихід по ідентифікатору).
Функціонал
Прилад розроблений з урахуванням максимальної автономності – при відсутності зв'язку з сервером він продовжує виконувати завантажені в нього правила доступу.
Інтеграція U prox ip400 з DVR, NVR і VSS
СКУД інтегрована з: Hikvision, Dahua, Tecsar, Pinetron, Partizan, Linia
Отримання в СКУД відео з точки проходу при доступі
Отримання живого відео з місця події
Відображення вікна, що містить інформацію про подію, відео з камери і фото співробітника
Характеристики U prox ip400
Працює в IP мережах – Ethernet 100Mbit. Підтримка DHCP, DNS. Підключення до мережі – стандартний мережевий кабель (роз'єм RJ45)
Робота в складних, динамічно змінюваних комп'ютерних мережах (включаючи мережу Інтернет), через численні NAT. Не вимагає додаткових налаштувань мережевого обладнання
Розширена безпека при роботі по IP: крипто і імітостійкість протоколу
Підключення зчитувачів – два (2) порти Wiegand
Ідентифікаторів – 31 768 постійних карток і 1000 тимчасових карток відвідувачів
Журнал подій – 47000
Енергонезалежна пам'ять – 250 тимчасових зон, 250 тижневих розкладів, 250 вихідних, підтримка плаваючих розкладів
Входів – 8, з контролем по струму для підключення датчиків, кнопок тощо.
Контроль АКБ і живлення – 2 окремі входи
Виходів для керування зовнішніми пристроями – 4 («сухий контакт»). Два реле (C NO NC) 24В 5А, два реле (C NO) 24В 1А
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITV |
| Країна виробник | Україна |
| Max кількість ідентифікаторів | 31768 |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Інтерфейс | Провідний |
| Матеріал | Метал |
| Тип пристрою | Контролер |
| Управління | Мережне |
| Загальні | |
| Вага | 2450 г |
| Висота | 300 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 80 мм |
| Додаткове джерело живлення | Спеціальний акумулятор |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 291 мм |
- Ціна: 10 160 ₴


