
IP PTZ відеокамера Dahua DH-SD29204UE-GN 2Мп Starlight
- Немає в наявності
- Код: 99-00001499
9 847 ₴
- +380 (50) 249-08-74
2 МП 4X STARLIGHT IP PTZ ВІДЕОКАМЕРА DAHUA DH-SD29204UE-GN
Завдяки оптичному збільшенню та точному масштабуванню (панорама / нахил), PTZ камери серії SD29 можуть забезпечити контроль над невеликою площею всередині приміщень. Камера оснащена матрицею з роздільною здатністю 2Мп і можливістю запису 1080p - 25 кадрів в секунду, 4-кратний оптичним збільшенням. З характерних особливостей можна підкреслити швидке та плавне керування, високу якість зображення та гарний захист, що робить його більш відповідним під вимоги сучасних систем відеоспостереження.
ШИРОКИЙ ДИНАМІЧНИЙ ДІАПАЗОН
Вбудована технологія широкого динамічного діапазону (WDR) нормалізує яскраву картинку, навіть у найскладніших умовах контрасту освітлення. Для завдань зі складними умовами високого та одночасно низького освітлення, апаратний WDR(120dB) одночасно оптимізує яскраві та темні ділянки сцени, щоб забезпечити високу якість зображення.
ВИСОКОЯКІСНЕ ВІДЕОКОДУВАННЯ (H.265)
Стандарт стиснення відео H.265 (ITU-T VCEG) забезпечує вдвічі більший ступінь стиснення даних на тому ж рівні якості відео або суттєво покращена якість відео з тією ж швидкістю передачі даних у порівнянні зі старими технологіями стиснення відео. H.265 пропонує таке стиск шляхом розширення порівняння зразків і різницевого кодування, поліпшення передбачення вектора руху та злиття області руху та включення додаткового етапу фільтрації, званого вибірковою адаптивною зміщеною фільтрацією.
STARLIGHT TECHNOLOGY
Завдяки Starlight технології від компанії Dahua камера ідеально підходить для роботи в складних умовах з обмеженим освітленням. Її низька світлочутливість забезпечує продуктивність кольорової картинки з мінімальним навколишнім освітленням. Навіть в екстремальних умовах низького освітлення, практично у повній темряві, Starlight технологія здатна відобразити кольорове зображення.
ДОВКІЛЛЯ
Камера призначена для екстремальних температур навколишнього середовища, в діапазоні від -30 до + 60°С.
ВЗАЄМОДІЯ
Камера відповідає стандартам ONVIF (Open Network Video Interface Forum) та PSIA (Physical Security Interoperability Alliance). Можливість підключення до мережевих відеопристроїв незалежно від виробника.
| Матриця | 1 / 2.8 "progressive STARVIS ™ CMOS |
|---|---|
| Макс. роздільна здатність | 1920x1080 |
| ROM/RAM | 256M / 128M |
| Мін. чутливість | Колір: 0.005лк / F1.6, Ч / Б: 0.0005 Люкс / F1.6 /, 0 Люкс з ІК |
| Швидкість затвора | 1 / 1с-1 / 30,000с |
| Режим день/ніч | Авто / колір / Ч / Б |
| Тип підсвічування | ІК |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Кількість діодів | 4 |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Тип об'єктива | моторизований варіофокал |
| Фокусна відстань | 2.7 мм - 11 мм |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | По горизонталі: 112,5 ° - 30 ° |
| Оптичне збільшення | 4х |
| Керування фокусом | Авто / вручну |
| Відстань фокусування | 100мм - 1000мм |
| Виявлення об'єкта | 120 метрів |
| Спостереження за об'єктом | 48 метрів |
| Розпізнавання об'єкту | 24 метрів |
| Ідентифікація об'єкта | 12 метрів |
| Поворот / нахил / обертання | Поворот: 0 ° -360 °; нахил: 0 ° -90 ° |
| Швидкість ручного керування | Поворот .: 0.1 ° ~ 100 ° / с; Нахил: 0.1 ° ~ 60 ° / с |
| Швидкість по передустановках | Поворот .: 100 ° / с; Нахил: 60 ° / с |
| Кількість попередніх налаштувань | 300 |
| Режими роботи PTZ | 5 Шаблонів; 8 Туров; панорамування; сканування |
| Установки швидкості PTZ | Людино-орієнтоване фокусна відстань / швидкість адаптації |
| Пам'ять при відключенні живлення | Автоматіческм восстановливает до попередньої PTZ установці і станом об'єктива, після збою живлення |
| Установки дій при простої (Idle Motion) | Виклик Предустановки / Сканування / Тура / Обходу при відсутності команд в зазначений період |
| Відео компресія | H.265 / H.264 / MJPEG |
| Кількість потоків | 3 потоку |
| Підтримка роздільної здатності | 1080р (1920x1080) / 720р (1280х720) / D1 (704х576 / 704х480) / CIF (352х288 / 352х240) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p / 720p / D1 (1 ~ 25 к / с) |
| Частота кадрів (доп. потік) | D1 / CIF (1 ~ 25к / с) |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 720р / D1 / CIF (1 ~ 25к / с) |
| Відео бітрейт | H.265 / H.264: 448 - 8192Кбіт / с, MJPEG: 4096 ~ 20480Кбіт / с |
| Керування потоком | CBR / VBR |
| Регулювання посилення (AGC) | Авто / вручну |
| Придушення шуму (DNR) | 2Д ДНР / ЗД ДНР |
| Баланс білого | Автоматичний / Ручний / ATW / В приміщенні / На вулиці |
| BLC | є |
| HLC | є |
| WDR | 120 дБ |
| ROI | є |
| Defog | є |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Основні функції обробки | Приватний маски (24 зони), Flip 180 ° |
| Аудіо компресія | G.711a / G.711mu / PCM / G.726 / AAC / G722.1 / G.729 / MPEG2-Layer2 |
| Ethernet | RJ-45 (10Base-T / 100Base-TX) |
| Мережеві протоколи | IPv4 / IPv6, HTTP, HTTPS, SSL, TCP / IP, UDP, UPnP, ICMP, IGMP, SNMP, RTSP, RTP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, QoS, Bonjour, 802.1 x |
| Сумісність | ONVIF Profile S&G, API |
| Метод потокової передачі | Unicast / Multicast |
| Кількість одночасних підключень | до 20 користувачів |
| Метод зберігання | NAS, PC, Micro SD карта 128 Гб |
| Підтримка браузерів | IE, Chrome, Firefox, Safari |
| Програмне забезпечення | Smart PSS, DSS, DMSS |
| Мобільні платформи | Android, iOS |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | 1 - RJ45, 10 / 100M |
| Локальна пам'ять | Micro SD card 128GB |
| Тригери тривоги | Детектор руху, Smart функції, Винятки, Входи тривоги |
| Дія при спрацюванні тригера | Вихід на попередню / патрулювання |
| Перетин лінії | є |
| Вторгнення в область | є |
| Залишені / зниклі предмети | є |
| Виявлення облич | є |
| Живлення | DC12В / 1,5 |
| PoE | PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 10 Вт, 13Вт (ІК вкл) |
| Робоча температура | -30 ° C ~ 60 ° C |
| Вологість | ≤ 90% |
| Розміри | Ф132x117 мм |
| Вага | 950 г |
| Матеріал | метал |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 170 x 170 мм |
| Вага брутто | 1.056 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Датчик руху | Так |
| Застосування | Вулична |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Starlight |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265, MJPEG |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Приватні маски | Так |
| Цифрове збільшення | 16 х |
| Матриця | |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Ні |
| Вага | 950 г |
| Висота | 117 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 132 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Кут повороту | 360 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 10 В |
| Підігрів корпусу | Ні |
| Ширина | 132 мм |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Об'єктив | |
| Діафрагма | Ручне налаштування |
| Кут огляду по горизонталі | 112.5 град. |
| Максимальне значення фокусної відстані | 11 мм |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.7 мм |
| Оптичне збільшення | 4 х |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Фокусна відстань | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Dahua | Dahua IP Камери |
- Ціна: 9 847 ₴



