
Дотягувач ATIS DC-602 OH Silver
- Немає в наявності
- Код: 00516
608 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ATIS DC-602 OH Silver дотягувач верхнього монтажу з важільною передачею.
Напівкомерційне використання, напрацювання на відмову 500000 циклів.
Зусилля зачинення DIN2 (вага дверей до 45 кг, ширина до 850мм). Функція Hold-Open. Колір срібний.
Компанія виробник: ATIS
Напівкомерційне використання, напрацювання на відмову 500000 циклів.
Зусилля зачинення DIN2 (вага дверей до 45 кг, ширина до 850мм). Функція Hold-Open. Колір срібний.
Компанія виробник: ATIS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Вид доводчика | Верхнього розташування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Маса дверного полотна, до | 45 кг |
| Покриття | Матовий хром |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ширина дверного полотна | 850 мм |
| Розміри | |
| Висота | 149 мм |
| Довжина | 56 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість циклів відкривання | 500000 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Регулювання сили | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
- Ціна: 608 ₴

