
Блок безперебійного живлення Full Energy BBGP-123
- В наявності
- Код: 00523
1 034 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безперебійний блок живлення імпульсний, одноканальний.
Компанія-виробник: Full Energy вихід: DC12...14V/3A, клемник;
вхід: AC100 - 240V/50-60Hz, клемник;
захист від: перенапруження, КЗ, перевантаження по струму, заряду/розряду акумулятора Можливе встановлення акумулятора 1,2Ah, 2.2Ah, 4Ah, 7Ah.
Компанія-виробник: Full Energy вихід: DC12...14V/3A, клемник;
вхід: AC100 - 240V/50-60Hz, клемник;
захист від: перенапруження, КЗ, перевантаження по струму, заряду/розряду акумулятора Можливе встановлення акумулятора 1,2Ah, 2.2Ah, 4Ah, 7Ah.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 100 В |
| Вихідна потужність | 12 Вт |
| Допустима пікова потужність | 240 Вт |
| Максимальна потужність | 240 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 0.8 А |
- Ціна: 1 034 ₴

