
Блок безперебійного живлення Full Energy BBGP-1210 під 18Аг акумулятор
- Немає в наявності
- Код: 00524
2 499 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безперебійний блок живлення BBGP-1210 імпульсний, двоканальний.
Компанія-виробник: Full Energy
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Живлення: AC190-240V@50-60Hz, клемник
Вихідна напруга: DC12-14V, клемник
Вихідна напруга – від акумуляторів в режимі очікування: DC 10-12.5 V DC Max
Максимальний струм: 10A
Максимальний струм заряду: 1.8 A
Відсік для акумулятора: 12V, 18Ah
Робоча температура: -20°C – + 45°C
Корпус: пластиковий з кришкою
Розміри: 300 х 380 х 110 мм
ОСОБЛИВОСТІ
- Захист від:
- перенапруги;
- короткого замикання;
- перевантаження по струму;
- заряду/розряду акумулятора
- Самостійне відновлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Технічні характеристики | |
| Мінімальна вхідна напруга | 12 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 1 А |
- Ціна: 2 499 ₴

