
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP12200M5 12 V 20 Ah ( 181 x 76 x 166 (168)
- Немає в наявності
- Код: 00526
1 870 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP12200M5 – правильна батарея для пристроїв з невеликим споживанням енергії. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це акбі MERLION!
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• Кількість елементів: 6
• Напруга: 12 В
• Номінальна ємність: 20 A/год. при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 °C
• Внутрішній опір 14 мОм
• Тип клем: F13 (M5)
• Максимальний струм розряду: 200 А (5 секунд)
• Максимальний зарядний струм: 6 A
• Напруга заряду в буферному режимі: 13,7 В ~ 13,9 В при 25 ° С
• Температурна компенсація: -3 мВ/°C/елемент
• Напруга заряду в циклічному режимі: 14,6 В ~ 14,8 В при 25 ° С
• Температурна компенсація: -4 мВ/°C/елемент
• Діапазон робочих температур:
- розряд: 10°C ~ 60°C
- заряд: 10 ° C ~ 50 ° C
- зберігання: 10 ° C ~ 60 ° C
• Нормальний діапазон робочих температур: 25±5°C
• Матеріал корпусу: пластик
• Саморозряд:
- може зберігатись до 6 місяців при температурі 25°C, а потім рекомендується підзарядка. Щомісячний коефіцієнт саморозряду становить менше 3% при 25°C.
• Вага: 5 кг (Допуск ± 5,0%)
• Розміри (ДхШхВ): 181x76x166 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 200 А |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 181 мм |
| Довжина | 76 мм |
| Ширина | 166 мм |
- Ціна: 1 870 ₴

