
Джерело безперебійного живлення Ritar RTP625 (375W) Proxima-L, LED, AVR, 2st, 2xUNIVERSAL socket, 1x12V7Ah
- Немає в наявності
- Код: 00530
2 052 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення з апроксимованою синусоїдою призначене для автономної роботи компьютерної техніки та переферійного обладнання у офісних та житлових приміщеннях.
Технічні характеристики:
Номінальна потужність: 625VA / 375Ват
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: аппроксимированная (модифікована) синусоїда
Тип індикації: Світлодіоди Normal / Overload / Backup
Час перемикання: 2 ≤ 6ms
Стабілізація (AVR): 2 ступені (мікропроцесорне управління, крок 22,5V )
Нижні пороги перемикань : 140V ± 5V AC
Верхні пороги перемикань : 280V ± 5V AC
Частота: 50Hz / 60 Hz
Час роботи від батареї при навантаженні 200W: 9.5 хв.
Захист від короткого замикання: є
Захист від повного розряду батареї: є
Аварійне відключення (захист від перевантаження): є
Холодний старт : є
Наскрізний нуль : є
USB інтерфейс : -
Захист ліній зв`язку: -
Включення / відключення звукової індикації : є
Тип індикації: Світлодіоди Normal / Overload / Backup
Індикатор заміни батареї: є
Герметична батарея: 12В 7 А/г
Тип запобіжника: термічний
Кількість розеток : 2
Тип корпуса: пластик ABS, колір чорний
Робоча температура: 0 - 45 ° С
Розмір упаковки (Д*Ш*В), мм: 340*140*205
Розмір пристрою (Д*Ш*В), мм: 300*100*140
Нетто, кг: 4,26
Брутто, кг: 4,52
Технічні характеристики:
Номінальна потужність: 625VA / 375Ват
Коефіцієнт потужності: 0,6
Тип вихідного сигналу: аппроксимированная (модифікована) синусоїда
Тип індикації: Світлодіоди Normal / Overload / Backup
Час перемикання: 2 ≤ 6ms
Стабілізація (AVR): 2 ступені (мікропроцесорне управління, крок 22,5V )
Нижні пороги перемикань : 140V ± 5V AC
Верхні пороги перемикань : 280V ± 5V AC
Частота: 50Hz / 60 Hz
Час роботи від батареї при навантаженні 200W: 9.5 хв.
Захист від короткого замикання: є
Захист від повного розряду батареї: є
Аварійне відключення (захист від перевантаження): є
Холодний старт : є
Наскрізний нуль : є
USB інтерфейс : -
Захист ліній зв`язку: -
Включення / відключення звукової індикації : є
Тип індикації: Світлодіоди Normal / Overload / Backup
Індикатор заміни батареї: є
Герметична батарея: 12В 7 А/г
Тип запобіжника: термічний
Кількість розеток : 2
Тип корпуса: пластик ABS, колір чорний
Робоча температура: 0 - 45 ° С
Розмір упаковки (Д*Ш*В), мм: 340*140*205
Розмір пристрою (Д*Ш*В), мм: 300*100*140
Нетто, кг: 4,26
Брутто, кг: 4,52
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Звукова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Технічні характеристики | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Інтерактивний |
| Тип акумулятора | AGM |
- Ціна: 2 052 ₴


