
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP1270F2 12 V 7,0 Ah
- Немає в наявності
- Код: 00534
655 ₴
- +380 (50) 249-08-74
MERLION AGM GP1270F2 - Акумуляторна батарея ємністю 7Ah/20Hr і робочою напругою 12V. Свинцево-кислотний акумулятор виконаний у герметичному корпусі і вироблений за технологією AGM (Absorbent Glass Mat). Ця технологія має на увазі використання не рідкого, а абсорбованого електроліту. Безпечний для використання в житлових приміщеннях, оскільки AGM акумулятор практично не виділяє шкідливих або небезпечних газів і не вимагає обслуговування протягом усього терміну служби.
Технічні характеристики:
Кількість елементів: 6
Напруга: 12 В
Номінальна ємність: 7 A/год. при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 °C
Вага: 1,87 кг (Допуск ± 5,0%)
Внутрішній опір: 25 мОм
Тип клем: F2
Максимальний струм розряду: 70 А (5 секунд)
Струм короткого замикання 260 A
Термін придатності до споживання: 7 років
Максимальний зарядний струм: 2,16 A
Ресурс 300 циклів
Напруга заряду в буферному режимі: 13,7 В ~ 13,9 В при 25 ° С
Температурна компенсація: -3 мВ/°C/елемент
Напруга заряду в циклічному режимі: 14,6 В ~ 14,8 при 25 ° С
Температурна компенсація: -4 мВ/°C/елемент
Діапазон робочих температур: розряд: 10 ° C ~ 60 ° C заряд: 10 ° C ~ 50 ° C
зберігання: 10 ° C ~ 60 ° C
Нормальний діапазон робочих температур: 25±5°C
Матеріал корпусу: A.В.S. UL94-HB, UL94-V0
Саморозряд:
Акумуляторна батарея AGM з регульованою свинцевою кислотою (VRLA) може зберігатись до 6 місяців при температурі 25°C, а потім рекомендується підзарядка. Щомісячний коефіцієнт саморозряду становить менше 3% за 25 ° C. Будь ласка, зарядіть батареї перед використанням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Напрацювання | 300 циклів заряду |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Струм заряду | 2.16 А |
| Тип акумулятора | AGM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.87 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 655 ₴

