
Блок безперебійного живлення Full Energy BBG-1210/8 під 18Аг акумулятор
- Немає в наявності
- Код: 00569
2 100 ₴
0 (800) 35-37-09
- +380 (50) 249-08-74
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безперебійний блок живлення імпульсний, 8 канальний. вихід: 12...14В/10А, клемник; вхід: ~175...245В, клемник; металевий корпус з кришкою і замком; стабілізація напруги, захист від глибокого розряду. Можливе встановлення акумулятора 1.2Ah, 2.2Ah, 4Ah, 7Ah, 18Ah. Перехідник 7-12 входить в комплект. Розміри: 300 х 190 х 90 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Технічні характеристики | |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Струм заряду | 10 А |
- Ціна: 2 100 ₴

